Reklama
  • Środa, 22 stycznia 2014 (10:40)

    Numerologiczny horoskop na rok 2014

Przyszłość jest dla nas zagadką. Czasem jednak – szeptem! – podpowiada nam, jak wykorzystać nadchodzący czas, by móc go wspominać jako pasmo sukcesów.

Nasze życie pełne jest liczb – numerów, kwot, kodów... Co więcej, według numerologii, każdej z nas przyporządkowane są zestawy liczb. Jednym z nich jest data urodzenia. To właśnie z niej wynika nasza podstawowa tzw. wibracja numerologiczna. Opisuje ona pewien rodzaj energii, która Ci towarzyszy przez całe życie.

Jak obliczyć swoją wibrację

1. Zsumuj wszystkie cyfry występujące w twojej dacie urodzenia; np. 28.03.1974 to 2+8+3+1+9+7+4=34.

Reklama

2. Jeśli wynik jest dwucyfrowy (np. 34), dodaj cyfry (3+4=7). To Twoja wibracja. Opisy dla każdej wibracji znajdziesz w ramkach, wraz z indywidualnym diagramem. Dzieli go data 24 września 2014 r., bo to początek nowego roku numerologicznego.

Rok 2014 to dla Jedynki czas życiowych porządków. Spodziewaj się dużych wyzwań i równie dużych efektów, jeśli pokonasz trudności. W sferze uczuciowej, podobnie jak i w pracy, Twoje działanie nie pozostanie bez echa.

Co zmieni się na lepsze ✴ Niezależne i ambitne Jedynki skoncentrują się w tym roku na rozwoju zawodowym. Twoje dotychczasowe sukcesy zostaną zauważone, a pomysły spotkają się z pozytywną reakcją przełożonych. Przyłóż się do pracy i... spodziewaj dużych zysków! Bądź jednak uważna, bo w tym roku nawet drobne błędy mogą zniweczyć Twój dotychczasowy wysiłek. W związkach, i to aż do jesieni, zapanują porywy namiętności.

Na to uważaj ✴ Chociaż potrzeba osiągnięcia sukcesu może nadal popychać Cię do działania, począwszy od końca września nie wchodź w nowe przedsięwzięcia i unikaj ryzyka. Uporządkuj sprawy, które od dawna dopraszają się Twojej uwagi. W lecie w związkach Jedynek będzie jeszcze namiętnie, ale na jesieni odczujecie potrzebę radykalnych zmian w niektórych relacjach – nie wahajcie się podejmować decyzji, które pozwolą uwolnić się z krępujących więzów.

Uczuciowe Dwójki rok 2014 nakłoni do uporządkowania relacji z najbliższymi, co zaprocentuje wraz z początkiem jesieni i pozwoli odzyskać harmonię. Chociaż z natury nade wszystko cenisz spokój, konfrontacja może być teraz najlepszą drogą do oczyszczenia atmosfery.

Co zmieni się na lepsze ✴ Potraktuj czas od początku roku aż do końca września jako przygotowanie do nowego etapu w życiu. Możesz rozprawić się z nałogami, zakończyć przedsięwzięcia, które nie dają Ci zysku – teraz będzie to łatwiejsze, niż zwykle! Jesienią masz szansę na zawodowy awans i szczęście w życiu uczuciowym. Nastanie dobry czas na nowy związek lub zmiany w dotychczasowym: ślub, wspólną przeprowadzkę, a może nawet zdecydujecie się na upragnione dziecko?

Na to uważaj ✴ Aż do końca września zachowaj umiar w podejmowaniu ważnych decyzji czy rozpoczynaniu nowych finansowych i zawodowych inwestycji. Nie wszystko złoto, co się świeci! Kuszące propozycje zmiany pracy mogą skończyć się fiaskiem, zaś budowa mieszkania, na które chcesz wziąć kredyt – ciągnąć się niemal w nieskończoność.

Trójko, w tym roku nabierzesz wiatru w żagle! Masz szansę osiągnąć sukces we wszystkich sferach życia. Zaufaj swojej intuicji i śmiało krocz naprzód!

Co zmieni się na lepsze ✴ Aż do wakacji czeka Cię czas wyzwań – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie zabraknie Ci sił, by im sprostać! Musisz jednak być skoncentrowana na celu – choć lubisz zabawę, teraz jest czas na działanie według planu. Efekt? Być może czeka Cię awans lub zmiana miejsca zamieszkania. Pozytywną metamorfozę przejdzie także Twój związek – partner zacznie okazywać Ci więcej czułości, pogłębisz też dobrą relację z dziećmi.

Na to uważaj ✴ Przez ostatnie trzy miesiące roku możesz mieć wrażenie, że straciłaś impet. Sprawy zawodowe nie będą już miały tego rozmachu, coraz więcej z Twoich pomysłów trudno będzie zrealizować. Dostrzeżesz też, że minione miesiące negatywnie odbiły się na Twoich relacjach z przyjaciółmi. Przyznaj, że mają prawo czuć się zaniedbani. A przecież Ty, towarzyska Trójko, nie możesz żyć w osamotnieniu! Końcówkę roku poświęć więc uładzeniu spraw towarzyskich.

Czwórko, zeszłoroczne tempo życia mogło Cię zmęczyć, dlatego teraz poświęć więcej uwagi swoim potrzebom. Skieruj uwagę na relacje z partnerem i przyjaciółmi, zadbaj o komfort ciała i ducha. Potrzebujesz odpocząć!

Co zmieni się na lepsze ✴ Pracowite Czwórki mają teraz za zadanie... zadbać o siebie. Choć taki przymusowy odpoczynek może wydawać się impasem, warto to zrobić! W tym roku bowiem Twoje ciało skorzysta podwójnie na wszelkich zabiegach medycznych lub rehabilitacyjnych. Zdrowa dieta, regularne ćwiczenia, rozsądnie zaplanowany relaks – wszystko to przyniesie efekt większy od oczekiwanego, o ile tylko wykażesz się... cierpliwością.

Na to uważaj ✴ Nie poddawaj się zniechęceniu, które może dopaść Cię pod koniec lata. Pamiętaj, że to Twoja wytrwałość jest kluczem do sukcesu! W dobry nastrój wprawiać Cię będą przyjaciele i rodzina, o ile Ty także okażesz im swą czułość i zaangażowanie. W nadchodzącym roku postaraj się też bardziej uważać na słowa. Twoja bezpośredniość może bowiem przysporzyć Ci trochę kłopotów – zwłaszcza w relacjach zawodowych.

Bystre i żywiołowe Piątki poczują się w swoim żywiole! Rok 2014 przyniesie Wam nowe możliwości zawodowe, życie towarzyskie rozkwitnie, a temperatura w relacjach uczuciowych znacznie wzrośnie. Będzie bardzo ciepło i niezwykle pogodnie!

Co zmieni się na lepsze ✴ Piątko, jeśli w jakiejkolwiek kwestii czekałaś na lepsze okoliczności, to właśnie nadeszły. Masz szansę na rozwój zawodowy i awans towarzyski. Gładko przejdziesz nad wszelkimi, nawet dużymi przeszkodami. Pomocna okaże się Twoja elastyczność oraz... rodzina i przyjaciele. Niektóre zawarte teraz znajomości będą nie tylko przyjemne, ale i bardzo przydatne. W tym roku Twój naturalny wdzięk i urok osobisty mają szczególną siłę i moc. Jeśli jesteś singielką, może czekać Cię gorący romans, który ma wielkie szanse stać się czymś więcej...

Na to uważaj ✴ Po wakacjach przyjdzie czas na systematyczność, która – przyznajmy szczerze! – na co dzień nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Mimo to przyłóż się do żmudnych codziennych obowiązków, choćby nawet efekty nie były od razu spektakularne.

Odpowiedzialne i twórcze Szóstki 2014 rok zmotywuje do większego wysiłku w sprawach zawodowych. W tym czasie przygotujecie sobie grunt pod przyszłe sukcesy. Szóstko, wykaż się cierpliwością i pracowitością, a nagroda Cię nie ominie.

Co zmieni się na lepsze ✴ Wiosna przyniesie ożywienie i poprawi Twój nastrój, a po wakacjach poczujesz, że rozpiera Cię energia, życie zaś toczy się znacznie szybciej. Los sprzyja mozolnemu, ale efektywnemu budowaniu podwalin na przyszłość – także w relacjach z bliskimi. Zmiany okażą się konstruktywne, jeśli zrozumiesz swoje potrzeby i z tą świadomością zaczniesz realizować dalsze plany.

Na to uważaj ✴ Od początku roku poczujesz, że ważne dla Ciebie sprawy zawodowe wymagają większego zaangażowania z Twojej strony. Konsekwencja, systematyczność i stabilność okażą się teraz niezbędne, jeśli chcesz osiągnąć efekty. Przytłoczona nadmiarem obowiązków, możesz łatwo zapomnieć o tym, jak ważny jest dla Ciebie relaks i odpoczynek. Pod żadnym pozorem nie zaniedbuj go, zwłaszcza w okresach wytężonej pracy.

Rok 2014 przyniesie Siódemkom nowe możliwości. Okoliczności będą zmieniać się jak w kalejdoskopie, co zmusi wyważone Siódemki do podejmowania szybkich decyzji i przystosowania się do gwałtownych zmian.

Co zmieni się na lepsze ✴ Siódemko, teraz mogą się pojawić propozycje, jakich wcześniej nie rozważałaś, a które otworzą Ci nową drogę życiową. Nawet, jeśli masz poczucie, że nie kontrolujesz teraz sytuacji tak dobrze, jak zazwyczaj, nie wahaj się zbyt długo! Jeśli tylko widzisz w tym korzyści dla siebie, zaryzykuj, a na pewno Ci się to opłaci. W wakacje możesz przeżyć niezapomnianą przygodę. Potem stopniowo, wraz z początkiem jesieni, zacznie wracać stabilność. Zaangażujesz się bardziej w życie rodzinne, a końcówka roku upłynie Ci na rozkoszowaniu się ciepłem domowego ogniska.

Na to uważaj ✴ Koniecznie zadbaj o swoje relacje z bliskimi. Emocje w tym roku mogą brać górę nad rozsądkiem, co może prowadzić do kłótni lub niesnasków. Najlepszą strategią będzie przeczekanie wybuchu emocji – wróć do rozwiązania konfliktu, kiedy już całkiem ochłoniesz.

Ósemkom rok 2014 upłynie przede wszystkim na organizowaniu spraw rodzinnych i domowego ogniska. Zwrócicie większą uwagę na swój komfort i potrzebę bezpieczeństwa, będziecie szukać ciepła i porozumienia z partnerem oraz z bliskimi.

Co zmieni się na lepsze ✴ Choć głównym motorem do działania w tym roku będą uczucia, sprawy zawodowe nie zejdą na daleki plan. W tej sferze będziesz rozwijać się bardzo harmonijnie i twórczo. Przez cały rok masz olbrzymie szanse na spore sukcesy i przypływ gotówki. Singielki mają szansę na sukces także... w życiu osobistym – wiele z nich może spotkać teraz miłość swojego życia.

Na to uważaj ✴ Ósemko, jeśli Twój związek czy relacje z rodziną pozostawiają wiele do życzenia, w nadchodzącym czasie też może nie być tak różowo... Ten rok nakłoni Cię, byś uporządkowała swoje sprawy uczuciowe, co w efekcie przywróci Ci równowagę. Popracuj też nad swoją empatią. Tym bardziej, że wśród bliskich Ci osób jest ktoś, kto będzie potrzebował więcej Twojej uwagi oraz czułej troski. Wszystko, co teraz dasz – kiedyś do Ciebie wróci...

Choć głębokie przemyślenia i próba zrozumienia siebie to dla Dziewiątek nie pierwszyzna, ten rok będzie wspierał Wasz rozwój osobisty ze szczególną siłą. Nie poprzestaniecie jednak na myśleniu, ale przełożycie je również na działanie.

Co zmieni się na lepsze ✴ Dziewiątko, 2014 rok pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Twoje zdolności zostaną zauważone i docenione. Jeśli będziesz pracować rozważnie, czeka Cię sukces, również finansowy. Nadchodzące miesiące, a zwłaszcza zimowy lub letni wypoczynek przyniosą też pełną przygód podróż. Twoja otwartość i łatwość porozumiewania się z innymi okażą się niezastąpione.

Na to uważaj ✴ Jesienią zwróć większą uwagę, by wszystko co robisz, było ściśle zgodne z prawem czy nawet niepisanymi zasadami – inaczej mogą czekać Cię negatywne konsekwencje. Wystrzegaj się lekkomyślności, przemyśl swoje działania i uruchom intuicję, która pomoże Ci podjąć dobre decyzje. Związek przeżywa drobny kryzys? Nie przejmuj się tym (to minie!) i skup raczej na sobie. Odrobina egoizmu jeszcze nigdy żadnej z nas nie zaszkodziła!

Ewa Galas

Tekst pochodzi z magazynu

Tina

Zobacz również

  • Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka Lew Twoja dobra passa trwa! Możesz spodziewać się pochwał i nagród za pracę zawodową, wiele radości dostarczą ci dzieci lub wnuki, odnoszące... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.