Reklama
  • Czwartek, 10 lipca 2014 (15:05)

    Miłosny horoskop kwiatowy

Wróżby oparte o symbolikę kwiatów znane są już od starożytności. Znajdź więc swój wonny talizman i sprawdź, co cię czeka!

Reklama

Astrolog - Miłka Krogulska www.czary.pl

Stokrotka - 21 marca–21 kwietnia

Stokrotki to urodzone optymistki, na randce nie cierpią nudy.

Trudno je utrzymać na dłużej, bo lubią zdobywać i flirtować. Są zawsze radosne i pełne entuzjazmu, a to przyciąga do nich nowych wielbicieli. Aby je przy sobie zatrzymać, trzeba dostarczać im nowych rozrywek.

W stałym związku: Zamężne Stokrotki poczują się kochane i doceniane. W sierpniu unikaj internetowych romansów i nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości. Weź udział w ważnej rodzinnej uroczystości, która przypomni ci o tym, co w życiu jest najważniejsze.

Singielka: Samotna Stokrotka nie będzie narzekać na brak kandydatów do flirtów i wakacyjnych imprez. Tego lata czekają ją podboje i erotyczne sukcesy. W sierpniu uspo koisz się i zakończysz nie- które flirty, bo dobrze ci będzie w nowym związku.

Dobrana para : Zaufaj intuicji i umów się z romantyczną Różą. Szybko rozkręci się i czymś cię pozytywnie zaskoczy. Goździk poczuje się przy tobie wyjątkowo swobodnie, z nim udadzą się wakacyjne wyjazdy. Unikaj Lilii, bo jej marudzenie szybko cię zniechęci, a uciec nie będzie tak łatwo.

Dalia - 22 kwietnia –21 maja

Dalia zna się na sztuce miłości, zdobyć jej serce, to wyzwanie.

Na randce potrzebuje niezwykłych wrażeń. Rozkręca się powoli, a dla ukochanej osoby potrafi dużo poświęcić. Szuka kogoś, z kim może wspólnie żyć i razem... inwestować. Zraża się do tych osób, które miłość i pieniądze traktują lekko.

W stałym związku: Wreszcie uda ci się odetchnąć od kłótni i zawirowań w partnerskim życiu. Popatrzysz na miłość z większym optymizmem, co sprzyja lepszej atmosferze w związku. Partner przestanie gderać i zabierze się do działania. W waszej sypialni znów będzie namiętnie, a sierpień będzie sprzyjał wspólnym wakacyjnym wyjazdom.

Singielka: Samotne Dalie ktoś tajemniczy będzie namawiał na ognisty romans. To rozbudzi twoją erotyczną wyobraźnię i… zachęci do wakacyjnych szaleństw. W lipcu możesz spełnić niezwykłe marzenie o wspólnej podróży jak z bajki.

Dobrana para: O twoje względy będą zabiegać Lilia i Róża. Jeśli dasz im szansę, przeżyjesz namiętne chwile. Goździk będzie cię fascynować, ale też irytować.

Nagietek - 22 maja –21 czerwca

Nagietki są urocze, towarzyskie i niezwykle inteligentne.

Potrzebują partnera, który stale będzie je inspirował i zabawiał. Często flirtują, bo ich oczekiwania są bardzo wysokie i jednej osobie trudno je spełnić.

W stałym związku: Nagietki, które mają już partnera, przeżyją szczęśliwe chwile na cudownym wyjeździe. Przypomnicie sobie o wspólnych pasjach i zainteresowaniach. W sierpniu warto jechać do miejsca, z którym wiążą was wspomnienia. Okaże się, jak wiele was łączy.

Singielka: Bądź sobą, a najlepiej na tym wyjdziesz, bo teraz masz okazję zacząć związek, który przetrwa dłużej niż wszyscy sądzą. Okazje do nowych flirtów pojawiać się będą co krok. Już w lipcu czeka cię szansa na szczęśliwy związek. Bądź jednak ostrożna wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze.

Dobrana para: Fiołek i Róża zaimponują ci podejściem do życia. Z nimi nie będziesz się nudziła. Nie lituj się nad marudzącym Makiem, bo odstraszy od ciebie innych wielbicieli.

Mak - 22 czerwca –22 lipca

Maki do szczęścia potrzebują prawdziwej miłości.

Szukają jej z pełnym poświęceniem, bo nie chcą iść same przez życie. Gdy znajdą swój ideał, tworzą długoletnie związki i przejmują kontrolę nad partnerem. Dostają to, na co mają ochotę, a rodzina jest dla nich najważniejsza.

W stałym związku: Ciesz się powodzeniem, ale nie posuwaj się za daleko, bo partner będzie zazdrosny. Komuś w twoim otoczeniu będzie to na rękę, ale ty w porę rozszyfrujesz intrygę. Nie ulegniesz pokusie, bo partner nagle zacznie się bardziej starać. Wasz związek ma szansę stać się o wiele lepszy, bo teraz będziecie ze sobą szczerzy.

Singielka: Samotne Maki w lipcu mają szansę znaleźć kogoś, kto spełni ich zachcianki, a do tego będzie chciał stworzyć stały związek. Intuicja cię nie zawiedzie, ale też warto słuchać opinii najbliższych osób, bo dostrzegą coś, na co ty nie zwrócisz uwagi! W sierpniu postanowisz nie rzucać się w oczy, a nawet znikniesz w leśnej głuszy na romantyczny wyjazd.

Dobrana para: Irys i Żonkil zafascynują cię swoim poglądami i dokonaniami. Chętnie zabiorą cię w romantyczną podróż, docenią twoje działania w sypialni. Bądź ostrożna podczas romansu z Nagietkiem, bo okaże się zmienny i otoczony hałaśliwym gronem znajomych.

Lilia - 24 sierpnia –23 września

Lilia do miłości podchodzi poważnie. Do ołtarza nie chadza na skróty.

Na randkach szuka romantyzmu, uwielbia eleganckie miejsca i musi być adorowana. Stwarza wokół siebie niezwykle erotyczną atmosferę. Jeśli się zakocha, potrafi być wymagająca i zaborcza. Aby ją zdobyć, nie wystarczy być przystojnym, ale trzeba mieć też coś do powiedzenia.

W stałym związku: Zamężne Lilie zdołają wiele w swoim związku zmienić na lepsze. Warto się starać, także w sypialni. Przed tobą czas miłosnych sukcesów, ale też ważnych przemyśleń i obserwacji. Poczujesz potrzebę porządków w waszym życiu uczuciowym.

Powiesz jasno, czego ci potrzeba do szczęścia, a partner będzie musiał i chciał się podporządkować. Dzięki te mu uda się coś zmienić w zwykłej wakacyjnej rutynie. Być może zamiast na wczasach pod gruszą, wylądujecie w eleganckim kurorcie, gdzie będzie można tańczyć i bawić się do białego rana.

Singielka: Samotne Lilie mają szansę na niezwykły flirt. Czekają cię ważne spotkania i większe uroczystości, podczas których ktoś sympatyczny będzie cię adorować i uwodzić. Jak zwykle trochę namieszasz w towarzyskim układzie. Cieszyć się będziesz dużym powodzeniem w miłości, dlatego korzystaj z życia i nie słuchaj osób, które cię pouczają, bo skrycie ci zazdroszczą. Po wakacjach poczujesz, że wreszcie odnalazłaś właściwą drogę do prawdziwej miłości, a twoje erotyczne życie rozkwitnie.

Dobrana para : Nie zawiodą cię Dalia i Storczyk. Będziecie się dobrze rozumieli i wybaczycie sobie dawne miłosne nieporozumienia. Nie obiecuj zbyt wiele Stokrotce, bo wplączesz się w kłopoty.

Słonecznik - 23 lipca–23 sierpnia

Słoneczniki w miłości są bardzo pewne siebie.

Nie mają kompleksów i wiedzą, jak wiele są warte. Potrafią zniewalać urokiem. Latem chętnie rzucają się w miłosne przygody, ale szybko zapominają o tym, z kim bawiły się wczoraj. Zatrzymać Słonecznika przy sobie to prawdziwa sztuka.

W stałym związku: Radosne ożywienie. Zaczniesz się bardziej starać o wspólne rozrywki i wyjazdy, a ukochany doskonale na to zareaguje. W lipcu uda się wzniecić wyjątkowo gorącą atmosferę, co sprzyja poczęciu dziecka. W sierpniu nie daj się wywieść w pole, bo ktoś spróbuje odbić ci partnera, na którym ci zależy.

Singielka: W lipcu masz doskonałą miłosną passę! Śmiało wyruszaj na łowy, bo teraz będzie się działo. Pojawi się okazja do wspaniałej podróży, która będzie pełna ciekawych znajomości. Zrób wszystko, aby zdobyć wymarzoną osobę, bo masz szansę zacząć udany związek. Nawet ci mężczyźni, którzy dotychczas byli poza twoim zasięgiem, teraz popatrzą na ciebie przychylnym wzrokiem.

Dobrana para : Randka ze Stokrotką lub Różą sprawi, że poczujesz się naprawdę adorowana. Nie bierz na poważnie słodkich oczu Fiołka, bo szuka tylko wakacyjnej przygody.

Róża - 24 września –22 października

Róża ma wielkie powodzenie i jest królową także w miłości, bo potrafi flirtować i uwodzić.

Byle kto nie zdobędzie jej względów. Partner musi ją czymś zaciekawić. Zakochana Róża z całej mocy wspiera bliską osobę. Odnajduje w sobie siłę, o którą nikt wcześniej by jej nie posądzał.

W stałym związku: Ktoś będzie kusić cię swoim wdziękiem, ale nie dasz mu się tak łatwo zaczarować. Wymyślisz kilka nowych wakacyjnych rozrywek, a partner z radością przystanie na twoje propozycje. Dla ciebie będzie chciał zmienić się na lepsze, dlatego warto dać mu szansę i tego lata spędzić razem jak najwięcej czasu.

Singielka: Od lipca będzie więcej okazji do zawierania nowych erotycznych znajomości. Nie trać czasu na nieudaczników. Rola terapeuty i pocieszyciela nie wyjdzie ci na dobre, lepiej się bawić i cieszyć urokami wakacji. W sierpniu spotkasz kogoś, kto ma magnetyczną osobowość i wie, jak skutecznie kusić.

Dobrana para : Stokrotka lub Nagietek wciąż cię adoruje i popisuje przed tobą? Pozwól się zdobyć, a nie pożałujesz.

Irys - 23 października –22 listopada

Irys jest cierpliwy w czekaniu na prawdziwą miłość.

W uczuciach jest wybredny, w sypialni potrzebuje szczególnej atmosfery. Jeśli komuś zaufa, wiąże się z nim na długie lata, ale zdradzony jest mściwy i zazdrosny.

W stałym związku : Uda się odszukać i rozwinąć to, co was łączy. Warto się starać, a w sypialni będzie teraz wspaniale. Tego lata prawdziwą miłość postawisz ponad inne sprawy i zrobisz wszystko, aby partner był szczęśliwy i odwzajemniał twoje uczucia. Dlatego właśnie wasza wakacyjna podróż okaże się bardzo udana.

Singielka: Samotne Irysy będą miały powodzenie, ale skutki tegorocznych wyborów okażą się poważne. Nie wiąż się więc z kimś, kto cię nudzi i ma inny gust, bo potem nie pozbędziesz się go tak łatwo. W sierpniu staniesz się bardziej beztroska. Pojawi się ktoś, kto cię zafascynuje.

Dobrana para: Sprzyjają ci namiętne kwiaty: Mak i Storczyk. Na wakacyjne wyprawy i tańce do białego rana wybieraj się właśnie z nimi.

Fiołek - 23 listopada-21 grudnia

Nie można się przy nich nudzić, bo ciągle wymyślają nowe rozrywki dla siebie i partnera. Uwielbiają dawać pozytywną energię. Są hojne i wesołe, ale od ukochanego mężczyzny wymagają dużego zaangażowania.

W stałym związku: Razem odkryjecie nowe miejsca i znajdziecie wspólne hobby. Jednak najpierw trzeba wyrwać się na wolność, a nie poświęcać dla reszty rodziny. W sierpniu czeka was ważna uroczystość, nie przegap okazji do pokazania się we dwoje w pięknym miejscu.

Singielka: W lipcu los postawi na twojej drodze niezwykłych kandydatów! Choć powodzenie w miłości będzie ci sprzyjać, w wakacje nie podejmuj ważnych decyzji. Twój nastrój będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Trudno będzie ci więc snuć wspólne plany z racji ciągłych okazji do flirtów. Pod koniec sierpnia trochę się ustatkujesz.

Dobrana para: Spotkaj się z Nagietkiem, bo od dawna o ciebie zabiega. Urlop ze Stokrotką będzie pełen emocji. Nie flirtuj z Żonkilem, bo bierze wszystko na poważnie.

Storczyk - 22 grudnia-20 stycznia

Storczyk w miłości jest wrażliwy oraz czuły, choć nie lubi okazywać tego publicznie.

Z początku jest nieśmiały. Nie zrobi pierwszego kroku, bo czeka na znak, że jego zaloty nie zostaną odrzucone. W związku zrobi wszystko dla ukochanej osoby, ale uważa, że seks i miłość to prywatne sprawy.

W stałym związku: Latem Storczyki pozbędą się kompleksów. Pod koniec czerwca zrób miłosny rachunek sumienia. Jeśli twoje erotyczne życie podupada, to szybko trzeba się zabrać za zmiany. Przyznaj się partnerowi do tego, co byś chciała i czego ci brakuje. Dzięki temu w stałych związkach zapanuje wspaniała atmosfera!

Singielka: Od lipca czas na ekscytujące znajomości. Ktoś obudzi w tobie namiętne uczucia, o jakich już zapomniałaś. Będzie gorąco, ale także kontrowersyjnie, a przyjaciele będą plotkować. Nie każdemu spodobają się twoje miłosne wybory, a niektórzy mogą nawet skrycie ci zazdrościć powodzenia. Jeśli czujesz, że to właściwa osoba, nie martw się. Po wakacjach łatwiej będzie ci podjąć decyzję o wspólnym mieszkaniu lub ślubie.

Dobrana para: Polubisz randki z subtelną Lilią. Irys zdobędzie twoje zaufanie. Unikaj Nagietka, jest taki zmienny...

Goździk - 21 stycznia - 18 lutego

Łatwo wchodzi w nowy związek, ale trudniej mu wytrwać. Potrzebuje ciekawych tematów do rozmowy i wspólnych podróży. Uwaga! Potrafi flirtować z kilkoma osobami na raz.

W stałym związku: Rozpierać cię będzie energia, a partnerowi trudno będzie nadążyć za twoimi pomysłami. Nie złość się, tylko spokojnie mu wyjaśnij, że w wakacje potrzebujesz więcej swobody i rozrywki. Zacznijcie razem uprawiać sport lub wybierzcie się na górską włóczęgę. Zwłaszcza w sierpniu trochę samotności we dwoje dobrze wam zrobi. Uda się wam dogadać w ważnej rodzinnej sprawie.

Singielka: Samotne Goździki nie będą szukać wielkiej miłości do grobowej deski, ale raczej okazji do wakacyjnej zabawy. Ktoś zacznie ci składać płomienne obietnice, ale ty będziesz zmienna, a nawet w ostatniej chwili możesz zmienić zdanie, z kim jechać na wakacje. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz niejedno serce! Życie erotyczne wreszcie nabierze blasku. Pilnuj swoich sekretów!

Dobrana para : Nawiązuj kontakty ze Stokrotkami – nie będziesz się nudzić. Róża cię zrozumie i pomoże w potrzebie, choć w łóżku może być nudno. Unikaj Dalii, jej zachcianki wyprowadzą cię z równowagi.

Żonkil - 19 lutego-20 marca

Roztacza wokół siebie niezwykłą aurę i przyciąga atrakcyjne osoby, które rywalizują o jego uwagę. Nie chce nikogo zranić i dlatego często wplątuje się w dwuznaczne układy.

W stałym związku: Wakacje upłyną spokojnie. Poczujesz się bezpiecznie u boku ukochanego. Skup się na wspólnym hobby i wakacjach. Nie lituj się nad osobami, które nie zaplanowały urlopu. Nie bierz na wasz romantyczny wypad znajomych, bo z erotycznych szaleństw nic nie wyjdzie.

Singielka: Bądź wybredna. Pewne znajomości wcale nie są warte kontynuacji. Nie kieruj się więc źle pojętą litością, bo skończysz u boku maminsynka. W sierpniu więcej nowych znajomości. Słuchaj swojej intuicji, nawet gdybyś miała zmienić niektóre plany.

Dobrana para: Najlepiej będziesz się rozumieć i bawić z Makiem i Lilią. Unikaj flirtowania z Fiołkiem, bo jego pomysły na letnie rozrywki są zbyt ryzykowne.

Naj

Zobacz również

  • LEW - 23 LIPCA - 22 SIERPNIA Jesteś królową życia! Wesoła, energiczna, przebojowa. Wiesz, do czego dążysz i umiesz to zdobyć. Kochasz życie, a ono kocha ciebie. Masz wrażliwe serce. Lojalne i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.