Reklama
  • Czwartek, 10 kwietnia 2014 (15:05)

    Horoskop od 7 do 21 kwietnia 2014

Baran

Uczucia, rodzina: Warto zadbać o dobrą atmosferę podczas świątecznego biesiadowania i nie poruszać drażliwych tematów. Dobrze wam zrobi wspólny rodzinny spacer.

Reklama

Praca, finanse: Działasz teraz szybko i impulsywnie. Pamiętaj, że innym nie jest łatwo dotrzymać ci kroku, nie złość się na nich.

Byk

Uczucia, rodzina: Byki bardzo chętnie spotkają się z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Święta upłyną im w miłej atmosferze.

Praca, finanse: Domknij te sprawy, którymi nie chcesz się już zajmować. Jeszcze raz spróbuj załatwić coś, co się nie udało. Odpocznij. Przed swoimi urodzinami nie rzucaj się w wir wydarzeń.

Bliźnięta

Uczucia, rodzina: W sprawach sercowych zwracaj uwagę na czyny, nie na piękne słówka. Zawrzesz teraz znajomości, które z czasem przerodzą się w przyjaźnie.

Praca, finanse: Niezbyt dobry moment na podejmowanie finansowych zobowiązań. Jest za to szansa na nawiązanie ciekawej współpracy.

Rak

Uczucia, rodzina: W związkach burzliwie. Możliwe są wielkie miłosne uniesienia oraz kłótnie we włoskim stylu. W święta nie pozwól wyprowadzić się z równowagi.

Praca, finanse: Przed tobą nowe zadania, które okażą się wyzwaniem. Mogą przynieść ci dużo satysfakcji, a nawet dodatkowe pieniądze.

Lew

Uczucia, rodzina: W związku nie będziesz narzekać na miłosną nudę. Jesteś samotna? Nawiążesz fascynującą znajomość, ale potrzeba wielu starań, by przetrwała próbę czasu.

Praca, finanse: Znajdziesz się w centrum burzliwych wydarzeń w pracy. Bez trudu jednak obronisz swoją zawodową pozycję.

Panna

Uczucia, rodzina : Nadrobisz teraz towarzyskie zaległości i zacieśnisz więzi rodzinne. Będziesz też miała dużo czasu dla ukochanego mężczyzny.

Praca, finanse: Stare, sprawdzone metody pracy warto wzbogacić o nowe pomysły. Na pewno przyniosą spodziewany efekt, także finansowy.

Waga

Uczucia, rodzina: Byle iskra wystarczy, by wybuchł rodzinny konflikt. Skorzystaj ze swoich zdolności dyplomatycznych, by załagodzić emocje. Także w święta zadbaj o dobrą atmosferę.

Praca, finanse: Nie upieraj się przy robieniu wszystkiego sama. Ktoś mógłby cię trochę odciążyć.

Skorpion

Uczucia, rodzina: Najbliższe dni upłyną spokojnie. W święta ktoś z rodziny, z kim nie miałaś dotąd dobrych układów, okaże ci dużo serdeczności.

Praca, finanse: Bardzo korzystny czas dla finansów. Niewykluczone, że uda ci się zrealizować marzenie, na które wcześniej brakowało funduszy.

Strzelec

Uczucia, rodzina: Dużo spotkań towarzyskich. Gdy ktoś ci się spodoba, będziesz gotowa zaangażować się bez reszty. Wybadaj jednak najpierw swoje szanse.

Praca, finanse: Masz teraz mnóstwo energii. W sprawach finansowych jednak wskazana jest wyjątkowa ostrożność.

Koziorożec

Uczucia, rodzina: Spotkanie z krewnymi z innego miasta sprawi ci wiele radości, ale przy wielkanocnym stole trzeba się będzie wykazać cierpliwością wobec męczących członków rodziny.

Praca, finanse: Masz mnóstwo pomysłów i możesz wiele zdziałać, staraj się jednak stać mocno na ziemi.

Wodnik

Uczucia, rodzina: Żeby doświadczyć namiętnych uczuć w związku, zostaw na moment codzienne problemy. Wspólny wyjazd na święta to dobry pomysł.

Praca, finanse: Czas sprzyja poszerzaniu wiedzy i spotkaniom z ciekawymi ludźmi. W pracy zostanie doceniona twoja kreatywność i otwartość.

Ryby

Uczucia, rodzina: Twój partner będzie wręcz odgadywał twoje myśli. Przed samotnymi Rybami szansa na miłość. Może wpadnie ci w oko krewny przyjaciółki, który przyjechał do niej na święta…

Praca, finanse: Doskonały moment na zmianę miejsca lub trybu pracy. Zapowiada się też przypływ gotówki.

Co jeszcze mówią gwiazdy?

*12 kwietnia będziemy w romantycznym, marzycielskim nastroju za sprawą koniunkcji Wenus i Neptuna. To dobry dzień na randki i spotkania z bliskimi.

*Za to 14 kwietnia, podczas kwadratury Merkurego i Jowisza, mogą nam się przydarzyć gafy oraz pomyłki. Powinniśmy też tego dnia uważać, żeby nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje, bo mogą skończyć się kłótnią.

*18 kwietnia będą miały miejsce dwa korzystne układy: trygon Wenus i Jowisza oraz sekstyl Wenus i Plutona. Zapewnią nam powodzenie w finansach i sprawach sercowych.

*W święta możliwe zaskakujące sytuacje. Trzeba też będzie trzymać nerwy na wodzy z powodu dwóch kwadratur: Jowisza z Uranem i Urana z Plutonem oraz opozycji Jowisza i Plutona.

Naj
Więcej na temat:praca | uczucia | horoskop | Wenus | pracy | 2014 | byki | ryby | ryby | byk | Nie

Zobacz również

  • ● Z kart. Najpopularniejszy jest tarot. ● Z ręki, czyli z linii na dłoni. ● Z daty urodzenia. Na symbolice cyfr oparta jest numerologia. ● Z fusów po herbacie, kawie, a nawet z osadów po... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.