Reklama
  • Poniedziałek, 1 września 2014 (11:01)

    Horoskop na wrzesień 2014

Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka

Panna 23.08–22.09

Reklama

Dysponujesz teraz wielką siłą woli oraz energią. W każdej sytuacji możesz przeforsować swoje pomysły. Wykorzystaj to, gdy w połowie miesiąca będziesz załatwiać różne skomplikowane sprawy urzędowe. Mąż będzie namawiał cię na udział w ciekawym kursie czy szkoleniu. Może dzięki temu odkryjesz nowe hobby.

Wrzesień to doskonały czas na większe przyjęcia i imprezy. Wesela, chrzciny lub inne ważne okazje sprawią, że spotkasz się z ludźmi, których od dawna nie widziałeś..

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ jadąc wreszcie na wakacje, które odłożyłaś na później. Wybierz się, np. w polskie góry.

Waga

Przed tobą spokojny i harmonijny miesiąc. Dużo czasu będziesz spędzać z dziećmi albo wnukami. Tych ostatnich postaraj się za bardzo nie rozpieszczać, bo ani się spostrzeżesz, jak wejdą ci „na głowę”. W życiu osobistym możesz liczyć na lepsze porozumienie z mężem. Nie zapominaj też o swoich potrzebach, koniecznie znajdź czas na relaks.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ pracując w ogródku, czytając, oglądając komedie.

Skorpion

Mars z Saturnem ograniczają teraz twoją życiową energię. Postaraj się więc trochę zwolnić tempo. Nie bierz na siebie wszystkich obowiązków, zwłaszcza że prawdopodobnie czeka cię przygotowanie sporej uroczystości rodzinnej. Poproś o pomoc kogoś ze swojego najbliższego otoczenia. Poczujesz ulgę i dzięki temu wszystko ci się uda.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ jeśli będziesz teraz więcej spać i wypoczywać.

Strzelec

Słońce i Pluton pomogą ci teraz sporo zyskać w sferze finansowej. Ale Merkury będzie nakłaniał do wydatków. Weź sprawy w swoje ręce i zorganizuj wspólny, rodzinny wyjazd za małe pieniądze, nawet za granicę. Przygody, bogate życie towarzyskie doskonale wpłyną na wasz długoletni związek. Uczucia na nowo rozkwitną.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ wyjeżdżając ze znajomymi i zwiedzając urocze miejsca.

Koziorożec

Lato się kończy, ale tobie nie brakuje sił witalnych. Łatwo pokonasz dolegliwości i zapanujesz nad wyjątkową sytuacją w domu, na przykład huczną rodzinną uroczystością. Jeżeli jesteś sama, na początku miesiąca ktoś „zaczaruje cię” pięknym słowem i … grubym portfelem. W małżeństwach zapanuje sielski spokój, zaplanujecie remont domu.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ dbając o kondycję fizyczną. Zapisz się na jogę, pilates.

Wodnik

Jowisz doda ci pewności siebie, zaś Wenus wdzięku, przez co pozytywnie załatwisz każdą sprawę. To świetny moment, aby zainwestować w wygląd domu. Będziesz miała dobrą rękę do zakupów, nabierzesz ochoty na większy remont. Jeśli masz ogród, to znowu zaczniesz go z zapałem uprawiać, a efekty będą naprawdę imponujące.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ fundując sobie zabiegi kosmetyczne, np. masaże.

Ryby

Przez cały miesiąc planety będą sprzyjać miłości i spokojnemu życiu. Będziesz bardziej optymistyczna i uduchowiona. To, co dotychczas intrygowało cię lub denerwowało, nagle przestanie cię tak obchodzić. Zaczniesz wreszcie robić coś także dla siebie, nie tylko dla rodziny. Wykorzystaj wolny czas, by obejrzeć ulubione filmy i czytać ciekawe książki.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ spełniając swoje marzenie, np. o nowej sukience.

Baran

Słońce w twoim znaku sprawi, że odzyskasz wewnętrzną równowagę. Unikaj sąsiedzkich plotek i wścibskich pytań dalszych krewnych. Z kolei Uran będzie pobudzał cię do śmiałych działań. W miłości będziesz bardziej otwarta i zdecydowana, a partner wreszcie zacznie się ciebie bardziej słuchać w różnych codziennych sprawach.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ wspominając ze znajomymi dawne, wesołe czasy.

Byk

We wrześniu poczujesz się dowartościowana i podziwiana. Auto- terapią będą dla ciebie częste spotkania z przyjaciółkami i plotkowanie o niczym. Chętnie zajmiesz się nadrabianiem zaległości w mądrych lekturach, zapiszesz się na studia i wykłady. Postaraj się robić więcej rzeczy razem z partnerem i nie wypominaj mu starych błędów.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ przygotowując dla rodziny nowe potrawy.

Bliźnięta

Szczęście ci sprzyja, zabierz się więc za spełnianie marzeń. Wrzesień sprzyja podróżom. Jedź z przyjaciółmi w sympatyczne miejsce, niekoniecznie daleko. Na grzybach czy rybach będziesz się lepiej bawić niż w drogim kurorcie. Poznasz wielu inteligentnych i miłych ludzi. To też dobry miesiąc, żeby kupić nowe mieszkanie czy lepszy samochód.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ spacerując z kijkami, jeżdżąc na rowerze.

Rak

Gwiazdy wróżą doskonałą kondycję i świetny humor. Przyjmuj zaproszenia na spotkania i towarzyskie uroczystości. Uda ci się pogodzić skłóconych członków rodziny, przyjaciele też wreszcie przestaną się między sobą kłócić. Twoje zdolności dyplomatyczne bardzo się przydadzą, a twój autorytet wzrośnie. Partner będzie tobą zachwycony.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ spędzając więcej czasu na zabawach z dziećmi.

Lew

Wenus z Marsem dodadzą ci odwagi. Odkryj w sobie nową energię i zrób coś tylko dla siebie – zapisz się na kurs haftu, tańca albo odwiedź kosmetyczkę. Unikaj osób, które nie wierzą w twoje zalety lub wmawiają ci, że w twoim wieku czegoś już nie wypada. We wrześniu spodziewaj się gości lub zaproszenia na wzruszającą uroczystość.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ zapominając o obowiązkach. Dobrze zrobi ci basen.

Więcej na temat:horoskop | 2014 | Wenus | Mars

Zobacz również

  • LEW - 23 LIPCA - 22 SIERPNIA Jesteś królową życia! Wesoła, energiczna, przebojowa. Wiesz, do czego dążysz i umiesz to zdobyć. Kochasz życie, a ono kocha ciebie. Masz wrażliwe serce. Lojalne i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.