Reklama
  • Poniedziałek, 1 września 2014 (11:01)

    Horoskop na wrzesień 2014

Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka

Panna 23.08–22.09

Reklama

Dysponujesz teraz wielką siłą woli oraz energią. W każdej sytuacji możesz przeforsować swoje pomysły. Wykorzystaj to, gdy w połowie miesiąca będziesz załatwiać różne skomplikowane sprawy urzędowe. Mąż będzie namawiał cię na udział w ciekawym kursie czy szkoleniu. Może dzięki temu odkryjesz nowe hobby.

Wrzesień to doskonały czas na większe przyjęcia i imprezy. Wesela, chrzciny lub inne ważne okazje sprawią, że spotkasz się z ludźmi, których od dawna nie widziałeś..

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ jadąc wreszcie na wakacje, które odłożyłaś na później. Wybierz się, np. w polskie góry.

Waga

Przed tobą spokojny i harmonijny miesiąc. Dużo czasu będziesz spędzać z dziećmi albo wnukami. Tych ostatnich postaraj się za bardzo nie rozpieszczać, bo ani się spostrzeżesz, jak wejdą ci „na głowę”. W życiu osobistym możesz liczyć na lepsze porozumienie z mężem. Nie zapominaj też o swoich potrzebach, koniecznie znajdź czas na relaks.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ pracując w ogródku, czytając, oglądając komedie.

Skorpion

Mars z Saturnem ograniczają teraz twoją życiową energię. Postaraj się więc trochę zwolnić tempo. Nie bierz na siebie wszystkich obowiązków, zwłaszcza że prawdopodobnie czeka cię przygotowanie sporej uroczystości rodzinnej. Poproś o pomoc kogoś ze swojego najbliższego otoczenia. Poczujesz ulgę i dzięki temu wszystko ci się uda.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ jeśli będziesz teraz więcej spać i wypoczywać.

Strzelec

Słońce i Pluton pomogą ci teraz sporo zyskać w sferze finansowej. Ale Merkury będzie nakłaniał do wydatków. Weź sprawy w swoje ręce i zorganizuj wspólny, rodzinny wyjazd za małe pieniądze, nawet za granicę. Przygody, bogate życie towarzyskie doskonale wpłyną na wasz długoletni związek. Uczucia na nowo rozkwitną.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ wyjeżdżając ze znajomymi i zwiedzając urocze miejsca.

Koziorożec

Lato się kończy, ale tobie nie brakuje sił witalnych. Łatwo pokonasz dolegliwości i zapanujesz nad wyjątkową sytuacją w domu, na przykład huczną rodzinną uroczystością. Jeżeli jesteś sama, na początku miesiąca ktoś „zaczaruje cię” pięknym słowem i … grubym portfelem. W małżeństwach zapanuje sielski spokój, zaplanujecie remont domu.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ dbając o kondycję fizyczną. Zapisz się na jogę, pilates.

Wodnik

Jowisz doda ci pewności siebie, zaś Wenus wdzięku, przez co pozytywnie załatwisz każdą sprawę. To świetny moment, aby zainwestować w wygląd domu. Będziesz miała dobrą rękę do zakupów, nabierzesz ochoty na większy remont. Jeśli masz ogród, to znowu zaczniesz go z zapałem uprawiać, a efekty będą naprawdę imponujące.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ fundując sobie zabiegi kosmetyczne, np. masaże.

Ryby

Przez cały miesiąc planety będą sprzyjać miłości i spokojnemu życiu. Będziesz bardziej optymistyczna i uduchowiona. To, co dotychczas intrygowało cię lub denerwowało, nagle przestanie cię tak obchodzić. Zaczniesz wreszcie robić coś także dla siebie, nie tylko dla rodziny. Wykorzystaj wolny czas, by obejrzeć ulubione filmy i czytać ciekawe książki.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ spełniając swoje marzenie, np. o nowej sukience.

Baran

Słońce w twoim znaku sprawi, że odzyskasz wewnętrzną równowagę. Unikaj sąsiedzkich plotek i wścibskich pytań dalszych krewnych. Z kolei Uran będzie pobudzał cię do śmiałych działań. W miłości będziesz bardziej otwarta i zdecydowana, a partner wreszcie zacznie się ciebie bardziej słuchać w różnych codziennych sprawach.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ wspominając ze znajomymi dawne, wesołe czasy.

Byk

We wrześniu poczujesz się dowartościowana i podziwiana. Auto- terapią będą dla ciebie częste spotkania z przyjaciółkami i plotkowanie o niczym. Chętnie zajmiesz się nadrabianiem zaległości w mądrych lekturach, zapiszesz się na studia i wykłady. Postaraj się robić więcej rzeczy razem z partnerem i nie wypominaj mu starych błędów.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ przygotowując dla rodziny nowe potrawy.

Bliźnięta

Szczęście ci sprzyja, zabierz się więc za spełnianie marzeń. Wrzesień sprzyja podróżom. Jedź z przyjaciółmi w sympatyczne miejsce, niekoniecznie daleko. Na grzybach czy rybach będziesz się lepiej bawić niż w drogim kurorcie. Poznasz wielu inteligentnych i miłych ludzi. To też dobry miesiąc, żeby kupić nowe mieszkanie czy lepszy samochód.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ spacerując z kijkami, jeżdżąc na rowerze.

Rak

Gwiazdy wróżą doskonałą kondycję i świetny humor. Przyjmuj zaproszenia na spotkania i towarzyskie uroczystości. Uda ci się pogodzić skłóconych członków rodziny, przyjaciele też wreszcie przestaną się między sobą kłócić. Twoje zdolności dyplomatyczne bardzo się przydadzą, a twój autorytet wzrośnie. Partner będzie tobą zachwycony.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ spędzając więcej czasu na zabawach z dziećmi.

Lew

Wenus z Marsem dodadzą ci odwagi. Odkryj w sobie nową energię i zrób coś tylko dla siebie – zapisz się na kurs haftu, tańca albo odwiedź kosmetyczkę. Unikaj osób, które nie wierzą w twoje zalety lub wmawiają ci, że w twoim wieku czegoś już nie wypada. We wrześniu spodziewaj się gości lub zaproszenia na wzruszającą uroczystość.

POPRAWISZ SOBIE NASTRÓJ zapominając o obowiązkach. Dobrze zrobi ci basen.

Więcej na temat:horoskop | 2014 | Wenus | Mars

Zobacz również

  • Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.