Reklama
  • Środa, 13 sierpnia 2014 (12:05)

    Horoskop na wrzesień 2014

Panna

✽Miłość i seks: Wenus w twoim znaku zapowiada udane relacje uczuciowe. Druga połówka będzie odgadywać twoje życzenia. Dla samotnych – czas flirtów, poznawania ludzi i szansa na miłość. Pamiętaj, że jeśli coś się kończy, to także coś się zaczyna. Otwórz się na zmiany!

Reklama

✽Praca i pieniądze: Natłok wydarzeń zmusi cię nie tylko do intensywnej pracy, ale i do główkowania, jak osiągnąć najważniejsze cele. Zjawi się pomoc, ale i bez niej sobie poradzisz. Masz wiele pomysłów i odwagi, by je realizować.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu świetna atmosfera. Otrzymasz nieoczekiwaną propozycję od bliskich.

✽Twój facet: Ciekawy świata i ludzi, wciąż z nowymi pomysłami. Częściej zgadzaj się na jego propozycje – to zapobiega nudzie i uskrzydla związek!

Baran

✽Miłość i seks: Stabilnie, bez wzlotów i upadków. Wspieracie się i dobrze rozumiecie. Jesteś singielką? Ktoś się tobą bardzo interesuje, ale chyba bez wzajemności...

✽Praca i pieniądze: Sukces jest blisko, więc nie odpuszczaj! Ktoś podsunie dobry pomysł, jeśli szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia.

✽Rodzina i przyjaciele: Dojdziecie do porozumienia w wielu dotąd spornych kwestiach, w domu zrobi się miło. Przyjaciele będą cię rozpieszczać, proponując ciekawe rozrywki. Znajdziesz nową pasję!

✽Twój facet: Dostanie ciekawą propozycję zawodową, która i przed tobą otworzy nowe możliwości. Będzie w świetnym humorze.

Byk

✽Miłość i seks: Miłe rozwiązania trudnych spraw wprawią cię w doskonały humor. Dobrze zrobi wam więcej luzu i otwartości. Pary z krótkim stażem zacieśnią relacje.

✽Praca i pieniądze: Otrzymasz intratne propozycje – wybierz to, co jest perspektywiczne. Krótki urlop doda ci energii!

✽Rodzina i przyjaciele: Domowe sprawy pójdą jak z płatka – może dlatego, że wszyscy zaangażują się w proces decyzji i ustaleń.

✽Twój facet: Ma teraz wiele energii i… nietuzinkowych pomysłów. Zamiast go tonować i stopować, włącz się w tę część jego życia, a entuzjazm ukochanego i tobie się udzieli!

Bliźnięta

✽Miłość i seks: Rozsądek nakazuje inwestować uczucia w dobre lub perspektywiczne relacje. Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć, przemyśl to, zanim coś zrobisz.

✽Praca i pieniądze: Nastaw się na działania, nie wymagające otwartej walki czy dużego wysiłku i za bardzo się nie wychylaj. Korzystny okres do zawierania umów, nawiązywania kontaktów.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu dobra aura. Znajdziesz czas na obowiązki, rozrywki, zadbanie o zdrowie i kondycję. Przyjaciele zrobią ci przemiłą niespodziankę – zgódź się!

✽Twój facet: Nie umie mówić o uczuciach? Może teraz się nauczy!

Rak

✽Miłość i seks: Tam, gdzie jest dobrze, nadal tak będzie. Szukasz szczęścia w miłości? Może nie tam, gdzie trzeba? Bądź roztropna, a dojdziesz do słusznych wniosków.

✽Praca i pieniądze: Ruszy się coś, z czym bezskutecznie się zmagałaś. Padnie propozycja rozwiązania problemu w firmie – nie odmawiaj poparcia, nawet jeśli zgłosi ją ktoś, kogo nie lubisz.

✽Rodzina i przyjaciele: Niedawne troski miną, przybędzie miłych wydarzeń. Przypływ gotówki pozwoli na realizację planów.

✽Twój facet: Jest osobą pełną humoru i ciepła. Nie miej pretensji, gdy nie radzi sobie z kwestiami technicznymi – nikt nie jest doskonały!

Lew

✽Miłość i seks: Szykują się ważne i dobre zmiany, ale… w ramach obecnego związku. Miłość może zaskoczyć singielkę dotąd przekonaną, że to „tylko” przyjaźń.

✽Praca i pieniądze: Pokaż, na co cię stać – zrobisz właściwe wrażenie, otworzysz ważne drzwi. Zamiast „muszę to pokonać”, mów np. „jak to załatwię, kupię sobie wymarzony ciuch”.

✽Rodzina i przyjaciele: Nie dokładaj sobie obowiązków, zwłaszcza jeśli nikt tego nie wymaga! W wolnym czasie korzystaj z życia.

✽Twój facet: Czasem udaje kogoś, kim nie jest, żeby ci zaimponować. Podkreśl, że i tak go cenisz, a takie gierki nie są potrzebne.

Waga

✽Miłość i seks: Dobry okres dla rozwijania relacji w związku. Jeśli jesteś w bojowym nastroju, lepiej odpuść, bo łatwo o pomyłkę. Zrobisz na kimś wielkie wrażenie, a miłosne uniesienia w końcu września przejdą twoje oczekiwania!

✽Praca i pieniądze: Nie daj się wplątać w cudze kłopoty. Rób to, co do ciebie należy i nie kryj się ze swoimi możliwościami.

✽Rodzina i przyjaciele: Zrealizujesz plan, który wydawał się za trudny. Sukces zachęci cię do dalszych innowacji w życiu rodzinnym .

✽Twój facet: Przed nim spora szansa na lepszą pracę czy ważny sukces, więc musi sprawom zawodowym poświęcić więcej czasu.

Skorpion

✽Miłość i seks: Okres budowania stabilnych relacji. Spokojna refleksja pomoże osiągnąć zrozumienie. Ktoś wartościowy zacznie zabiegać o względy singielki.

✽Praca i pieniądze: Do połowy września masz szansę zakończyć coś ważnego. Nie rezygnuj, nawet jeśli okoliczności się zmienią!

✽Rodzina i przyjaciele: Utrzymuj dobre relacje z bliskimi. Rodzina chętnie przystanie na zmiany, gdy je omówicie. Nie będziesz miała wiele czasu, ale zawsze znajdź chwilę dla przyjaciół.

✽Twój facet: Przytomnie zareaguje na podbramkową sytuację. Przekona cię, że nie warto odkładać przyjemności na później!

Strzelec

✽Miłość i seks: W uczuciach spokojniej, czas wracać do codzienności. Nie musi być nudna, bo także od was zależy, jakich barw jej dodacie.

✽Praca i pieniądze: Zadbaj o karierę, zdobądź potrzebne umiejętności. Teraz trzeba przysiąść fałdów, wykazać się fachowością. Zwalcz wątpliwości, które masz w głowie, a zrobisz postępy.

✽Rodzina i przyjaciele: Posypią się zaproszenia, a więc wspólnie z bliskimi ciesz się końcówką lata. Obowiązki nie uciekną.

✽Twój facet: Ryzykowne działania mogą mu przynieść więcej szkody niż pożytku. Dyplomatycznie przystopuj te kowbojskie zapędy.

Koziorożec

✽Miłość i seks: Bardzo dobra passa w uczuciach! To, co wydawało się nieosiągalne, teraz los poda na tacy. W związku rozkwitnie sfera intymna. Czekasz na swoją szansę? Realna bardzo daleka podróż i piękne spotkanie.

✽Praca i pieniądze: To, co się nieco opóźniało, jest teraz w decydującej fazie i wymaga starannego nadzoru. Bądź zdecydowana!

✽Rodzina i przyjaciele: W domu spokojnie, zapowiada się miły weekend w plenerze. Przyjaciółka zainspiruje cię – posłuchaj intuicji!

✽Twój facet: Znajdzie się w centrum ciekawych wydarzeń i będzie cię zachęcał do wspólnych działań. Daj się wciągnąć!

Wodnik

✽Miłość i seks: Dobrze ułoży się w sypialni, co poprawi atmosferę w życiu codziennym. Singielka zakończy coś, co ciągnie się za długo i dostanie inną szansę.

✽Praca i pieniądze: Koledzy będą cię chwalić i szczerze podziwiać. Sytuacja w firmie się poprawi, nawet jeśli kontakty z szefem będą pozostawiać coś do życzenia. Masz pomysł? Nie ukrywaj go!

✽Rodzina i przyjaciele: Jakaś niewielka, ale ważna inwestycja dojdzie do skutku. Wśród przyjaciół będziesz wieść prym, szykuje się wiele imprez. Ktoś z rodziny czeka na wsparcie.

✽Twój facet: Już nie da sobą dyrygować postronnym osobom.

Ryby

✽Miłość i seks: Podejmiesz dobre decyzje, wymagające rozsądku i zdjęcia różowych okularów. Uda się osiągnąć kompromis. Singielka rozwinie wakacyjną znajomość.

✽Praca i pieniądze: To kiepska pora na popisy czy wyrywanie się z inicjatywą. Rób to, co do ciebie należy, a nie stanie ci się krzywda.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu raz spokojnie, to znów spiętrzą się obowiązki. Z pomocą ułożysz dobry plan jesiennych porządków. Wszyscy będą zadowoleni jeśli zorganizujesz wymarzoną imprezę!

✽Twój facet: Przestanie się zamartwiać sprawami, na które nie ma wpływu, a czas poświęci tobie i rodzinie.

Świat kobiety
Więcej na temat:praca | rodzina | horoskop | 2014 | Nie | pracy | rodziny

Zobacz również

  • Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.