Reklama
  • Środa, 13 sierpnia 2014 (12:05)

    Horoskop na wrzesień 2014

Panna

✽Miłość i seks: Wenus w twoim znaku zapowiada udane relacje uczuciowe. Druga połówka będzie odgadywać twoje życzenia. Dla samotnych – czas flirtów, poznawania ludzi i szansa na miłość. Pamiętaj, że jeśli coś się kończy, to także coś się zaczyna. Otwórz się na zmiany!

Reklama

✽Praca i pieniądze: Natłok wydarzeń zmusi cię nie tylko do intensywnej pracy, ale i do główkowania, jak osiągnąć najważniejsze cele. Zjawi się pomoc, ale i bez niej sobie poradzisz. Masz wiele pomysłów i odwagi, by je realizować.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu świetna atmosfera. Otrzymasz nieoczekiwaną propozycję od bliskich.

✽Twój facet: Ciekawy świata i ludzi, wciąż z nowymi pomysłami. Częściej zgadzaj się na jego propozycje – to zapobiega nudzie i uskrzydla związek!

Baran

✽Miłość i seks: Stabilnie, bez wzlotów i upadków. Wspieracie się i dobrze rozumiecie. Jesteś singielką? Ktoś się tobą bardzo interesuje, ale chyba bez wzajemności...

✽Praca i pieniądze: Sukces jest blisko, więc nie odpuszczaj! Ktoś podsunie dobry pomysł, jeśli szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia.

✽Rodzina i przyjaciele: Dojdziecie do porozumienia w wielu dotąd spornych kwestiach, w domu zrobi się miło. Przyjaciele będą cię rozpieszczać, proponując ciekawe rozrywki. Znajdziesz nową pasję!

✽Twój facet: Dostanie ciekawą propozycję zawodową, która i przed tobą otworzy nowe możliwości. Będzie w świetnym humorze.

Byk

✽Miłość i seks: Miłe rozwiązania trudnych spraw wprawią cię w doskonały humor. Dobrze zrobi wam więcej luzu i otwartości. Pary z krótkim stażem zacieśnią relacje.

✽Praca i pieniądze: Otrzymasz intratne propozycje – wybierz to, co jest perspektywiczne. Krótki urlop doda ci energii!

✽Rodzina i przyjaciele: Domowe sprawy pójdą jak z płatka – może dlatego, że wszyscy zaangażują się w proces decyzji i ustaleń.

✽Twój facet: Ma teraz wiele energii i… nietuzinkowych pomysłów. Zamiast go tonować i stopować, włącz się w tę część jego życia, a entuzjazm ukochanego i tobie się udzieli!

Bliźnięta

✽Miłość i seks: Rozsądek nakazuje inwestować uczucia w dobre lub perspektywiczne relacje. Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć, przemyśl to, zanim coś zrobisz.

✽Praca i pieniądze: Nastaw się na działania, nie wymagające otwartej walki czy dużego wysiłku i za bardzo się nie wychylaj. Korzystny okres do zawierania umów, nawiązywania kontaktów.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu dobra aura. Znajdziesz czas na obowiązki, rozrywki, zadbanie o zdrowie i kondycję. Przyjaciele zrobią ci przemiłą niespodziankę – zgódź się!

✽Twój facet: Nie umie mówić o uczuciach? Może teraz się nauczy!

Rak

✽Miłość i seks: Tam, gdzie jest dobrze, nadal tak będzie. Szukasz szczęścia w miłości? Może nie tam, gdzie trzeba? Bądź roztropna, a dojdziesz do słusznych wniosków.

✽Praca i pieniądze: Ruszy się coś, z czym bezskutecznie się zmagałaś. Padnie propozycja rozwiązania problemu w firmie – nie odmawiaj poparcia, nawet jeśli zgłosi ją ktoś, kogo nie lubisz.

✽Rodzina i przyjaciele: Niedawne troski miną, przybędzie miłych wydarzeń. Przypływ gotówki pozwoli na realizację planów.

✽Twój facet: Jest osobą pełną humoru i ciepła. Nie miej pretensji, gdy nie radzi sobie z kwestiami technicznymi – nikt nie jest doskonały!

Lew

✽Miłość i seks: Szykują się ważne i dobre zmiany, ale… w ramach obecnego związku. Miłość może zaskoczyć singielkę dotąd przekonaną, że to „tylko” przyjaźń.

✽Praca i pieniądze: Pokaż, na co cię stać – zrobisz właściwe wrażenie, otworzysz ważne drzwi. Zamiast „muszę to pokonać”, mów np. „jak to załatwię, kupię sobie wymarzony ciuch”.

✽Rodzina i przyjaciele: Nie dokładaj sobie obowiązków, zwłaszcza jeśli nikt tego nie wymaga! W wolnym czasie korzystaj z życia.

✽Twój facet: Czasem udaje kogoś, kim nie jest, żeby ci zaimponować. Podkreśl, że i tak go cenisz, a takie gierki nie są potrzebne.

Waga

✽Miłość i seks: Dobry okres dla rozwijania relacji w związku. Jeśli jesteś w bojowym nastroju, lepiej odpuść, bo łatwo o pomyłkę. Zrobisz na kimś wielkie wrażenie, a miłosne uniesienia w końcu września przejdą twoje oczekiwania!

✽Praca i pieniądze: Nie daj się wplątać w cudze kłopoty. Rób to, co do ciebie należy i nie kryj się ze swoimi możliwościami.

✽Rodzina i przyjaciele: Zrealizujesz plan, który wydawał się za trudny. Sukces zachęci cię do dalszych innowacji w życiu rodzinnym .

✽Twój facet: Przed nim spora szansa na lepszą pracę czy ważny sukces, więc musi sprawom zawodowym poświęcić więcej czasu.

Skorpion

✽Miłość i seks: Okres budowania stabilnych relacji. Spokojna refleksja pomoże osiągnąć zrozumienie. Ktoś wartościowy zacznie zabiegać o względy singielki.

✽Praca i pieniądze: Do połowy września masz szansę zakończyć coś ważnego. Nie rezygnuj, nawet jeśli okoliczności się zmienią!

✽Rodzina i przyjaciele: Utrzymuj dobre relacje z bliskimi. Rodzina chętnie przystanie na zmiany, gdy je omówicie. Nie będziesz miała wiele czasu, ale zawsze znajdź chwilę dla przyjaciół.

✽Twój facet: Przytomnie zareaguje na podbramkową sytuację. Przekona cię, że nie warto odkładać przyjemności na później!

Strzelec

✽Miłość i seks: W uczuciach spokojniej, czas wracać do codzienności. Nie musi być nudna, bo także od was zależy, jakich barw jej dodacie.

✽Praca i pieniądze: Zadbaj o karierę, zdobądź potrzebne umiejętności. Teraz trzeba przysiąść fałdów, wykazać się fachowością. Zwalcz wątpliwości, które masz w głowie, a zrobisz postępy.

✽Rodzina i przyjaciele: Posypią się zaproszenia, a więc wspólnie z bliskimi ciesz się końcówką lata. Obowiązki nie uciekną.

✽Twój facet: Ryzykowne działania mogą mu przynieść więcej szkody niż pożytku. Dyplomatycznie przystopuj te kowbojskie zapędy.

Koziorożec

✽Miłość i seks: Bardzo dobra passa w uczuciach! To, co wydawało się nieosiągalne, teraz los poda na tacy. W związku rozkwitnie sfera intymna. Czekasz na swoją szansę? Realna bardzo daleka podróż i piękne spotkanie.

✽Praca i pieniądze: To, co się nieco opóźniało, jest teraz w decydującej fazie i wymaga starannego nadzoru. Bądź zdecydowana!

✽Rodzina i przyjaciele: W domu spokojnie, zapowiada się miły weekend w plenerze. Przyjaciółka zainspiruje cię – posłuchaj intuicji!

✽Twój facet: Znajdzie się w centrum ciekawych wydarzeń i będzie cię zachęcał do wspólnych działań. Daj się wciągnąć!

Wodnik

✽Miłość i seks: Dobrze ułoży się w sypialni, co poprawi atmosferę w życiu codziennym. Singielka zakończy coś, co ciągnie się za długo i dostanie inną szansę.

✽Praca i pieniądze: Koledzy będą cię chwalić i szczerze podziwiać. Sytuacja w firmie się poprawi, nawet jeśli kontakty z szefem będą pozostawiać coś do życzenia. Masz pomysł? Nie ukrywaj go!

✽Rodzina i przyjaciele: Jakaś niewielka, ale ważna inwestycja dojdzie do skutku. Wśród przyjaciół będziesz wieść prym, szykuje się wiele imprez. Ktoś z rodziny czeka na wsparcie.

✽Twój facet: Już nie da sobą dyrygować postronnym osobom.

Ryby

✽Miłość i seks: Podejmiesz dobre decyzje, wymagające rozsądku i zdjęcia różowych okularów. Uda się osiągnąć kompromis. Singielka rozwinie wakacyjną znajomość.

✽Praca i pieniądze: To kiepska pora na popisy czy wyrywanie się z inicjatywą. Rób to, co do ciebie należy, a nie stanie ci się krzywda.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu raz spokojnie, to znów spiętrzą się obowiązki. Z pomocą ułożysz dobry plan jesiennych porządków. Wszyscy będą zadowoleni jeśli zorganizujesz wymarzoną imprezę!

✽Twój facet: Przestanie się zamartwiać sprawami, na które nie ma wpływu, a czas poświęci tobie i rodzinie.

Świat kobiety
Więcej na temat:praca | rodzina | horoskop | 2014 | Nie | pracy | rodziny

Zobacz również

  • Waga ✽Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.