Reklama
  • Środa, 22 lipca 2015 (15:05)

    Horoskop na sierpień 2015

LEW - 23 LIPCA - 22 SIERPNIA

Reklama

Jesteś królową życia! Wesoła, energiczna, przebojowa. Wiesz, do czego dążysz i umiesz to zdobyć. Kochasz życie, a ono kocha ciebie. Masz wrażliwe serce. Lojalne i oddane. Ale i butne!

Dlatego w związku często starasz się postawić na swoim. W przyjaźni nie akceptujesz fałszu, dlatego szybko weryfikujesz znajomości.

Możesz spotkać kogoś, kto ci zaimponuje wiedzą, klasą lub bogactwem. Możesz też otrzymać ciekawą propozycję. I to będzie prawdziwy sprawdzian. Uważaj na nadmierne wydatki. Zły nastrój lecz na sportowo, a nie w galerii handlowej. Poczujesz się lepiej.

PANNA 24 SIERPNIA – 23 WRZEŚNIA

To świetny moment na decyzje. Masz w sobie dużo odwagi i determinacji. Warto teraz robić plany zawodowe. W relacjach prywatnych wykażesz się asertywnością. Ale uważaj, bo możesz zrazić do siebie kogoś o nieśmiałej naturze. Twoja ambicja będzie cię popychała ku nowym wyzwaniom. Nie daj tylko ponieść się brawurze!

WAGA 24 WRZEŚNIA – 23 PAŹDZIERNIKA

Finansowo – znakomicie! Być może dostaniesz intratne dodatkowe zlecenia, awansujesz lub uzyskasz oczekiwane odszkodowanie. Pozamykasz też zaległe sprawy i z czystym kontem ruszysz do przodu. W miłości czas lekkiego zastoju. Jesteś teraz zbyt praktyczna, by ulegać namiętnościom. Nie zapominaj o zdrowej diecie. Ostatnio zaniedbałaś swoje zdrowie.

SKORPION 24 PAŹDZIERNIKA – 22 LISTOPADA

Będziesz stapiać najzimniejsze serca. Jeśli jesteś w stałym związku, rozkwitniesz. Bądź bardziej romantyczna niż rozważna. Twój partner przyjmie z przyjemnym zdziwieniem twoją metamorfozę. Zbyt często kierujesz się opinią innych.

STRZELEC 23 LISTOPADA – 21 GRUDNIA

Przed tobą okres towarzyskich spotkań, a więc i okazji do flirtu. Ale i ty, i twój partner nie będziecie do niego skłonni. Dlatego powstrzymaj się od komentarzy, gdy mąż będzie dłużej rozmawiał z twoją koleżanką... W pracy nie bierz wszystkiego na siebie!

KOZIOROŻEC 22 GRUDNIA – 20 STYCZNIA

Miła atmosfera w domu, przyjemne życie towarzyskie. Z partnerem osiągniecie kompromis w ważnej dla ciebie sprawie. Kwestie finansowe, urzędowe i zawodowe pójdą po twojej myśli. Nie odkładaj na później swoich planów.

WODNIK 21 STYCZNIA – 19 LUTEGO

Nie zabraknie ci ani wiary we własne siły, ani sympatii otoczenia. Dlatego to najlepszy czas na wprowadzenie w życie tego, o czym od dawna marzysz. Nie będziesz żałować. Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Rada dla ciebie: słuchaj swojej intuicji. To twój najlepszy doradca.

RYBY 20 LUTEGO – 20 MARCA

Czasem pod górkę, czasem z górki. Ale ty nie lubisz nudy i taka sinusoida leży w twojej naturze. Przed tobą zadania, które mogą wymagać większego zaangażowania. Ale wysiłek się opłaci! Nie daj się wciągnąć w intrygę. Ktoś ma nieszczere zamiary wobec ciebie.

BARAN 21 MARCA – 20 KWIETNIA

Teraz wiele będzie zależeć od tego, czy stać cię na mądry kompromis. Wojowniczy nastrój zawdzięczasz Marsowi, a jego energia może budować lub niszczyć. Bądź więc uważna w swoich działaniach. Teraz nawet mała kłótnia z partnerem może przynieść kryzys.

BYK 21 KWIETNIA – 20 MAJA

Postaraj się łagodzić konflikty, bo kłótnie w pracy i w domu nie przyniosą nic dobrego. Udzielaj się towarzysko, zbieraj nowe cenne kontakty. W połowie miesiąca może pojawić się propozycja współpracy. Zaciekawi cię! Zrób też finansowy rachunek sumienia. Pora zacząć oszczędzać. Czasem lepiej powiedzieć za mało niż o słowo za dużo. Weź to sobie do serca.

BLIŹNIĘTA 21 MAJA – 21 CZERWCA

W pracy dobre dni. Pamiętaj jednak, by postępować bardziej dyplomatycznie, bo szef może stać się męczący. Ale dyplomację masz w jednym palcu. Poważniej przyjrzyj się swojej kondycji. Z tym ostatnio jesteś na bakier. Twój organizm może dać o sobie znać. Plan dla ciebie: poranne bieganie.

RAK 22 CZERWCA – 22 LIPCA

Będziesz miała poważne problemy, by się skupić! Czeka cię romans, w którym rozsądek przegra z namiętnością. Ale jeśli jesteś w związku, nie ryzykuj. Wydaje ci się, że partner się od ciebie odsunął? Porozmawiajcie. To najprostsza i najskuteczniejsza rada.

Czujesz się przemęczona? Nie odkładaj dłużej urlopu. Nie da się oszukać zdrowia.

Tekst: Karolina Murawska

Olivia
Więcej na temat:horoskop | Sierpień | 2015 | sierpień | Sierpień | Sierpień | Nie | marca

Zobacz również

  • Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.