Reklama
  • Środa, 22 lipca 2015 (15:05)

    Horoskop na sierpień 2015

LEW - 23 LIPCA - 22 SIERPNIA

Reklama

Jesteś królową życia! Wesoła, energiczna, przebojowa. Wiesz, do czego dążysz i umiesz to zdobyć. Kochasz życie, a ono kocha ciebie. Masz wrażliwe serce. Lojalne i oddane. Ale i butne!

Dlatego w związku często starasz się postawić na swoim. W przyjaźni nie akceptujesz fałszu, dlatego szybko weryfikujesz znajomości.

Możesz spotkać kogoś, kto ci zaimponuje wiedzą, klasą lub bogactwem. Możesz też otrzymać ciekawą propozycję. I to będzie prawdziwy sprawdzian. Uważaj na nadmierne wydatki. Zły nastrój lecz na sportowo, a nie w galerii handlowej. Poczujesz się lepiej.

PANNA 24 SIERPNIA – 23 WRZEŚNIA

To świetny moment na decyzje. Masz w sobie dużo odwagi i determinacji. Warto teraz robić plany zawodowe. W relacjach prywatnych wykażesz się asertywnością. Ale uważaj, bo możesz zrazić do siebie kogoś o nieśmiałej naturze. Twoja ambicja będzie cię popychała ku nowym wyzwaniom. Nie daj tylko ponieść się brawurze!

WAGA 24 WRZEŚNIA – 23 PAŹDZIERNIKA

Finansowo – znakomicie! Być może dostaniesz intratne dodatkowe zlecenia, awansujesz lub uzyskasz oczekiwane odszkodowanie. Pozamykasz też zaległe sprawy i z czystym kontem ruszysz do przodu. W miłości czas lekkiego zastoju. Jesteś teraz zbyt praktyczna, by ulegać namiętnościom. Nie zapominaj o zdrowej diecie. Ostatnio zaniedbałaś swoje zdrowie.

SKORPION 24 PAŹDZIERNIKA – 22 LISTOPADA

Będziesz stapiać najzimniejsze serca. Jeśli jesteś w stałym związku, rozkwitniesz. Bądź bardziej romantyczna niż rozważna. Twój partner przyjmie z przyjemnym zdziwieniem twoją metamorfozę. Zbyt często kierujesz się opinią innych.

STRZELEC 23 LISTOPADA – 21 GRUDNIA

Przed tobą okres towarzyskich spotkań, a więc i okazji do flirtu. Ale i ty, i twój partner nie będziecie do niego skłonni. Dlatego powstrzymaj się od komentarzy, gdy mąż będzie dłużej rozmawiał z twoją koleżanką... W pracy nie bierz wszystkiego na siebie!

KOZIOROŻEC 22 GRUDNIA – 20 STYCZNIA

Miła atmosfera w domu, przyjemne życie towarzyskie. Z partnerem osiągniecie kompromis w ważnej dla ciebie sprawie. Kwestie finansowe, urzędowe i zawodowe pójdą po twojej myśli. Nie odkładaj na później swoich planów.

WODNIK 21 STYCZNIA – 19 LUTEGO

Nie zabraknie ci ani wiary we własne siły, ani sympatii otoczenia. Dlatego to najlepszy czas na wprowadzenie w życie tego, o czym od dawna marzysz. Nie będziesz żałować. Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Rada dla ciebie: słuchaj swojej intuicji. To twój najlepszy doradca.

RYBY 20 LUTEGO – 20 MARCA

Czasem pod górkę, czasem z górki. Ale ty nie lubisz nudy i taka sinusoida leży w twojej naturze. Przed tobą zadania, które mogą wymagać większego zaangażowania. Ale wysiłek się opłaci! Nie daj się wciągnąć w intrygę. Ktoś ma nieszczere zamiary wobec ciebie.

BARAN 21 MARCA – 20 KWIETNIA

Teraz wiele będzie zależeć od tego, czy stać cię na mądry kompromis. Wojowniczy nastrój zawdzięczasz Marsowi, a jego energia może budować lub niszczyć. Bądź więc uważna w swoich działaniach. Teraz nawet mała kłótnia z partnerem może przynieść kryzys.

BYK 21 KWIETNIA – 20 MAJA

Postaraj się łagodzić konflikty, bo kłótnie w pracy i w domu nie przyniosą nic dobrego. Udzielaj się towarzysko, zbieraj nowe cenne kontakty. W połowie miesiąca może pojawić się propozycja współpracy. Zaciekawi cię! Zrób też finansowy rachunek sumienia. Pora zacząć oszczędzać. Czasem lepiej powiedzieć za mało niż o słowo za dużo. Weź to sobie do serca.

BLIŹNIĘTA 21 MAJA – 21 CZERWCA

W pracy dobre dni. Pamiętaj jednak, by postępować bardziej dyplomatycznie, bo szef może stać się męczący. Ale dyplomację masz w jednym palcu. Poważniej przyjrzyj się swojej kondycji. Z tym ostatnio jesteś na bakier. Twój organizm może dać o sobie znać. Plan dla ciebie: poranne bieganie.

RAK 22 CZERWCA – 22 LIPCA

Będziesz miała poważne problemy, by się skupić! Czeka cię romans, w którym rozsądek przegra z namiętnością. Ale jeśli jesteś w związku, nie ryzykuj. Wydaje ci się, że partner się od ciebie odsunął? Porozmawiajcie. To najprostsza i najskuteczniejsza rada.

Czujesz się przemęczona? Nie odkładaj dłużej urlopu. Nie da się oszukać zdrowia.

Tekst: Karolina Murawska

Olivia
Więcej na temat:horoskop | Sierpień | 2015 | sierpień | Sierpień | Sierpień | Nie | marca

Zobacz również

  • Waga ✽Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.