Reklama
  • Środa, 23 lipca 2014 (13:05)

    Horoskop na sierpień 2014 roku

Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka

Lew

Reklama

Twoja dobra passa trwa! Możesz spodziewać się pochwał i nagród za pracę zawodową, wiele radości dostarczą ci dzieci lub wnuki, odnoszące sukcesy w pracy, nauce. Jeśli któreś z nich się właśnie zaręczyło lub wzięło ślub, będzie to udany związek. Jeżeli nie jesteś zamężna, a masz partnera, pomyśl o zmianie stanu cywilnego.

Samotne Lwice mogą zakochać się niespodziewanie, np. w mężczyźnie poznanym w pociągu.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR… patrząc w lustro. W drugiej połowie miesiąca Wenus i Jowisz dodadzą ci takiego blasku, że będziesz przyciągać spojrzenia wszystkich wokół.

Panna

Na początku miesiąca pilnuj pracy. Przed tobą nowe wyzwania, z którymi świetnie sobie poradzisz. Młodsze Panny Mars zachęca do forsownych wypraw – tam, gdzie wertepy, tajemnice, ciężkie warunki, np. na górskie wspinaczki. Warto wyjechać w drugiej połowie miesiąca. W sprawach sercowych spokojnie i bez zmian.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR spotykając się z przyjaciółkami czy wyjeżdżając razem tylko po to, by leniuchować.

Waga

Jeśli nie musisz, nie spiesz się. Zafunduj sobie pedikiur i refleksoterapię, kup piękne buty. Ważne sprawy do załatwienia notuj w kalendarzu, a informacje, których nie jesteś pewna, sprawdzaj. Pod koniec miesiąca czeka cię niespodzianka ze strony partnera. Może na twoim palcu zabłyśnie zaręczynowy pierścionek.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR stając się gwiazdą imprezy. Może będziesz świadkiem na ślubie, matką chrzestną.

Skorpion

Mars doda ci sił do uprawiania sportu – pływania, jazdy na rowerze. W karierze zawodowej spełnienie marzeń. Awans albo zmiana pracy na wymarzoną – wszystko może się zdarzyć. Do połowy miesiąca Wenus sprzyja uczuciom. Mąż zapewni cię o swojej miłości i wierności. Samotnym szczęście da starszy mężczyzna.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR oglądając stare filmy i słuchając piosenek o prawdziwej dozgonnej miłości.

Strzelec

Zdrowie ci dopisuje, a w pracy dzieje się całkiem dobrze. Gdyby jednak lekko powinęła ci się noga, grono życzliwych ludzi od razu ruszy z pomocą. To znakomity miesiąc, by wyjechać na urlop w miejsce, gdzie jest świetna pogoda i dużo zabytków. Otaczaj się mądrymi ludźmi, czytaj książki i zachęcaj do tego partnera.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR podróżą zagraniczną albo zdobywaniem fascynującej wiedzy.

Koziorożec

Przed tobą spo kojny miesiąc. W drugiej połowie będziesz uczestniczyć w szkoleniu lub konferencji dotyczącej finansów. Jeśli jesteś samotna, spróbuj na tej imprezie znaleźć partnera – kręci się gdzieś blisko twojej pracy. W stałych związkach trochę zgrzytów z powodu plotek, którymi nie należy się przejmować.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR wizytą w spa, na basenie albo kilkudniowym wypadem nad polskie morze.

Wodnik

Jeśli zaplanujesz wspólne wakacje z rodziną, poczujesz się szczęśliwa i beztroska. Około połowy miesiąca miej szczególne baczenie na wydatki, sprawdzaj paragony i faktury. Nie ufaj, gdy ktoś zaproponuje ci szybki i łatwy zarobek, bo za sprawą Neptuna i Merkurego staniesz się łatwym kąskiem dla naciągaczy.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR składając wizytę lub zapraszając do siebie dawno nie- widzianych krewnych.

Ryby

W pracy jedno wydarzenie bę dzie gonić drugie – może z powodu kontroli, reorganizacji czy przeprowadzki. Bezrobotne Ryby mają wielką szansę na znalezienie świetnej pracy oraz inne sukcesy na polu finansów i dóbr materialnych. Uda ci się sfinalizować ważną transakcję albo pozbędziesz się starych długów.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR znajdując dodatkowe zajęcie, które da ci wreszcie satysfakcję i radość.

Baran

Uran w świetnej komitywie ze Słońcem, Jowiszem, Wenus i Merkurym obdarzą cię oszałamiającym szczęściem. W każdej dziedzinie życia pojawią się superokazje, m.in. może wygrasz w lotto. Samotne Barany poznają kogoś, kto wyzna im dozgonną miłość, a „zaobrączkowane” przeżyją wielki renesans miłości i seksu.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR wizytą w zaskakującym miejscu, na przykład w salonie gier czy w kasynie.

Byk

Prawdopodobnie otrzymasz korzystną propozycję zawodową i finansową. Możliwy spadek, darowizna, przystąpienie do rodzinnego biznesu. Samotne Byki dzięki krewnym mają szansę poznać partnera. W długoletnich związkach możliwe problemy. Szybko się pogodzicie i spędzicie bardzo przyjemne wakacje.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR krótką podróżą do miejsca, gdzie czujesz się jak w domu – do mamy, ukochanej cioci.

Bliźnięta

Chroń uszy, gardło, nos, unikaj osób zainfekowanych. W drugiej połowie miesiąca wszystko się ułoży. Jeśli szukasz nowej posady, możesz w tym czasie liczyć na ważną wiadomość. Jesteś samotna? Poznasz kogoś ciekawego na hucznej imprezie – uważnie go wypatruj, szybko reaguj, bo łatwo będzie rozminąć się w tłumie.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR chodząc na różne uroczystości rodzinne, na które stale będziesz zapraszana.

Rak

Wdzięk, jakim obdarzy cię Wenus oraz pieniądze, które pozwoli ci zarobić Jowisz, sprawią, że będziesz w doskonałym nastroju. W pracy i w małżeństwie być może coś idzie nie po twojej myśli, ale czas najwyższy, abyś zaczęła stosować w praktyce pozytywną wizualizację i uwierzyła w swój wewnętrzny potencjał.

POPRAWISZ SOBIE HUMOR weekendowymi wypadami na działkę, wycieczką czy też wizytą w spa.

Więcej na temat:humor | horoskop | Wenus | Sierpień | 2014 | sierpień | Mars | ryby | ryby | panna | Milan Baranyk | byki | byk

Zobacz również

  • Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.