Reklama
  • Poniedziałek, 13 października 2014 (10:00)

    Horoskop na październik 2014

Tekst: Karolina Murowska

Waga

Reklama

Jaka jest pani waga? Jesteś urodzoną kusicielką. Zniewalasz urokiem i umiesz czarować, nie tylko mężczyzn. Twojemu wdziękowi ulegają też kobiety. Dlatego znakomicie sprawdzasz się w sytuacjach, kiedy trzeba załatwić to, co wydaje się niemożliwe. Do spraw podchodzisz dyplomatycznie. Rzadko dajesz się sprowokować i wyprowadzić z równowagi.

Co cię czeka? Gwiazdy będą teraz na ciebie życzliwie spoglądać. Dlatego nie przegap żadnej korzystnej sytuacji, bo niektóre marzenia mogą się spełnić. Masz szansę zmienić swoje życie. Tak dobra aura sprawi, że poczujesz się bardziej pewna siebie. Być może pomyślisz o przeprowadzce, a nawet zaczniesz szukać nowego mieszkania lub domu i doprowadzisz przedsięwzięcie do skutku.

Uczucia: Los nie poskąpi też szczęścia i pozytywnych wydarzeń w sprawach sercowych. Znajdziesz więcej czasu dla partnera, a to od razu wpłynie na poprawę waszej relacji. Będzie romantycznie i spokojnie. Może nawet zaczniecie snuć poważniejsze plany? Gwiazdy są po waszej stronie.

Praca: Będziesz skupiona na pracy. Oczekiwania szefa są duże, ale ty nie zamierzasz się zrażać. Konsekwentnie kierujesz swoją karierą, wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć. To dobra strategia. Nie daj się tylko zbić z tropu zazdrośnikom i plotkarzom. Przyjrzyj się swoim koleżeńskim relacjom w pracy i odsuń się od tych, którzy ci źle życzą lub dzięki twoim sukcesom chcą coś osiągnąć.

Skorpion

ŻYCIE PRYWATNE: Nie opuszczasz przyjaciół w potrzebie, dlatego i tym razem, choć poczujesz zmęczenie, staniesz się dla kogoś podporą.

UCZUCIA: Zaskoczysz partnera swoim temperamentem! O rutynie nie będzie mowy. Wstąpi w was nowa energia, pojawią się nowe pomysły na życie. Może zapiszecie się na kurs tańca lub zaczniecie razem uczyć się jakiegoś obcego języka, np. szwedzkiego?

PRACA: Choć zarzekasz się, że pora na zmiany, na razie nie masz dość odwagi, by wprowadzić je w życie. Obawiasz się ryzyka? Czasami trzeba skoczyć na głęboką wodę. Przemyśl to.

Strzelec

ŻYCIE PRYWATNE: Warto zająć się zmianą wyglądu mieszkania. Teraz wyjdzie ci to znakomicie! Masz świetne wyczucie stylu, no i nie zabraknie ci odwagi, by przeforsować swoje pomysły na gruncie rodzinnym!

UCZUCIA: Wenus szykuje prawdziwą niespodziankę. Ktoś, kto jest twoim dobrym znajomym, nieoczekiwanie stanie się... tym jedynym! Poznawanie go z drugiej, bliższej strony, będzie bardzo ekscytujące!

PRACA: Ostatnio nie możesz się skupić na swoich obowiązkach. Być może to znak, że pora pomyśleć o zmianie pracy. Może obecna nie daje ci satysfakcji?

Koziorożec

ŻYCIE PRYWATNE: Będzie cię ogarniać refleksyjny nastrój. Możesz rozpamiętywać dawne sprawy, znajomości, wspominać. W końcu dojdziesz do wniosku, że warto powrócić do dawnych planów. Może będziesz kontynuować jakiś przerwany kiedyś kurs, np. języka obcego, jogi czy prawa jazdy?

UCZUCIA: Panuj nad swoją zazdrością. Uważaj, by twój partner nie poczuł się osaczony, bo to prosta droga do kryzysu, zwłaszcza w związkach z długim stażem.

PRACA: Sprawy zawodowe pójdą do przodu. Twoje ostatnie działania zostaną zauważone.

Wodnik

ŻYCIE PRYWATNE: Może powinnaś zastanowić się nad krótkim odpoczynkiem, ale naprawdę od wszystkiego. Pracy, rodziny, codziennych spraw. Wyjedź na dwa dni do swojego ulubionego miejsca. Świat sobie poradzi z twoją krótką nieobecnością.

UCZUCIA: Czasem przeżywasz wewnętrzne rozterki, nie wiesz, co czujesz do partnera. Poukładaj swoje uczucia. Zbyt wiele w tobie skrajnych emocji. A partner czuje, że się oddalasz.

PRACA: Sporo korzystnych szans, pytanie tylko, czy sprawy osobiste nie przesłonią ci zawodowych. Możesz nie dostrzec w porę okazji, która mogłaby znacząco zmienić twoją sytuację.

Ryby

ŻYCIE PRYWATNE: Poczujesz, że musisz zwolnić, poświęcić więcej czasu rodzinie. Masz poczucie, że pędzisz, że coś ci umyka. Nie musisz mieć perfekcyjnego porządku w domu. Ten czas możesz dać najbliższym.

UCZUCIA: Do teraźniejszości może się wedrzeć przeszłość. Pojawi się osoba, która kiedyś odegrała ważną rolę w twoim życiu. Ale uważaj, bo wspomnienia i sentymenty to źli doradcy. Możesz ulec pokusie łatwiej, niż byś chciała.

PRACA: Prezentuj światu swoją wiedzę, a zostaniesz doceniona. Siedzisz w drugim rzędzie i chowasz się za plecami innych? Niesłusznie. Teraz gwiazdy dodadzą ci odwagi, więc wykorzystaj to.

Baran

ŻYCIE PRYWATNE: Październik będzie czasem ciekawych spotkań. Oczekuj zaproszenia na miłą imprezę lub rodzinny zlot. Oderwiesz się od codziennej rutyny, a teraz bardzo tego potrzebujesz.

UCZUCIA: Zmierz się z problemami, bo w przeciwnym razie wyrośnie między wami mur. Twój partner może czasami czuć się niedoceniony. Może nie powinnaś tak sobie dobrze ze wszystkim radzić i raz na jakiś czas poprosić go o pomoc...?

PRACA: Szykują się wyjazd lub spotkanie, które zmienią twoje zawodowe życie. Bądź ostrożna, ale nie zamykaj się na nowe perspektywy.

Byk

ŻYCIE PRYWATNE: Poczujesz chęć odnowienia starych znajomości. Po nitce do kłębka, na Facebooku, dotrzesz do tych, których szukasz. Będzie ciekawie!

UCZUCIA: Gwiazdy wyraźnie mówią: jesteście dla siebie stworzeni. Dlatego nie przejmuj się małymi zawirowaniami, które czasem mieszają w waszym związku. To wszystko jest po to, byście chcieli nad sobą pracować. I będzie jak w raju.

PRACA: Jak zawsze perfekcyjnie wypełniasz obowiązki. Ale czasami powinnaś dać sobie przyzwolenie choćby na małe lenistwo. Firma nie upadnie, a ty poczujesz frajdę. Przewrotne? Może tak, ale gwiazdy ci sprzyjają: odpuść czasem...

Bliźnięta

ŻYCIE PRYWATNE: Wpadniesz w wir przygotowań do ważnego rodzinnego wydarzenia. Przejmiesz wszystkie organizacyjne sprawy i dopniesz najmniejsze szczegóły. Jesteś do tego stworzona, a rodzina bardzo to doceni.

UCZUCIA: Jeśli szukasz miłości, teraz masz szansę, by ją znaleźć. Ale nie spiesz się, pozwól uczuciu dojrzewać. Najpierw poznaj wybranka. Tylko tak pokochasz człowieka z krwi i kości, a nie wyidealizowane wyobrażenie.

PRACA: Sprawy finansowe wysuną się na pierwszy plan. Jeśli twoją dywizą będą umiar, rozsądek i przewidywanie skutków podejmowanych decyzji, wyjdziesz z każdej pułapki obronną ręką.

Rak

ŻYCIE PRYWATNE: Najważniejszy będzie dom. Zadbasz o porządek, zmienisz coś w wystroju. Niewykluczone, że odwiedzą cię krewni. Spotkania, choć czasami nerwowe, będą owocne, bo dzięki nim lepiej się zrozumiecie.

UCZUCIA: Romantyczne uniesienia zejdą na drugi plan. Jesteście razem od niedawna, będziecie więc mieli wiele okazji, by sprawdzić się w codziennym życiu.

PRACA: Nie możesz narzekać na brak pieniędzy. Ostatnie dobre posunięcia zasiliły twoje konto, a tobie dały poczucie bezpieczeństwa. Nie daj się jednak sprowokować i nie ulegaj pokusie wydawania. Bądź rozsądna.

Lew

ŻYCIE PRYWATNE: Poczujesz się jak na wakacjach. Impreza będzie gonić imprezę, nawet w pracy zapanuje większy luz. Interesujące znajomości będą na wyciągnięcie ręki.

UCZUCIA: Poprawisz relacje z partnerem. Ostatnio nie słuchaliście się wzajemnie, stąd te nieporozumienia. Znajdź chwilę i zrób coś, co będzie punktem wyjścia do rozmowy. Wystarczy kolacja we dwoje. W miłej atmosferze, poza domem, wyjaśnicie sobie wszystko. Gwiazdy wam pomogą.

PRACA: Przed tobą czas wytężonej i owocnej pracy. Ale dla ciebie oznacza to, że poczujesz się jak ryba w wodzie! Lubisz adrenalinę i wyzwania.

Panna

ŻYCIE PRYWATNE: Będziesz obracała się w interesującym towarzystwie. Jednak zamiast rozrywki poszukasz inspiracji, także zawodowej. Pod koniec miesiąca wybierz się w podróż. Poznasz kogoś, kto wpłynie na twoją przyszłość.

UCZUCIA: Poszukasz wyciszenia i spokoju. Jeśli jesteś singielką, nie będziesz miała ochoty na związek. Jeśli zaś masz partnera, poprosisz o... krótki urlop! Samotny weekendowy wyjazd dobrze ci zrobi. Stęskniona rzucisz się partnerowi w ramiona.

PRACA: Inwestuj, planuj, walcz o lepsze wynagrodzenie. Sprawdzasz się, masz smykałkę do interesów. I jeszcze wsparcie gwiazd. Nie zmarnuj tego.

Olivia
Więcej na temat:praca | horoskop | prywatne | październik | 2014 | pracy | Nie | spray

Zobacz również

  • ● Z kart. Najpopularniejszy jest tarot. ● Z ręki, czyli z linii na dłoni. ● Z daty urodzenia. Na symbolice cyfr oparta jest numerologia. ● Z fusów po herbacie, kawie, a nawet z osadów po... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.