Reklama
  • Piątek, 3 października 2014 (08:06)

    Horoskop na październik 2014

Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka

Waga

Reklama

Miesiąc upłynie pod znakiem licznych spotkań i poznawania nowych ludzi, którzy wiele mogą w twoim życiu zmienić. Nie tylko samotne Wagi powinny być czujne około 10.

Wtedy w waszym życiu pojawi się prawdopodobnie ktoś wyjątkowy i długo wyczekiwany. W finansach warto „zacisnąć pasa”. Skup się na rodzinie, której przydasz się jako doradca i mediator. Słońce i Wenus dodadzą ci teraz empatii, więc okażesz się nieodzowna we wspieraniu partnera, dzieci, wnuków.

U progu jesieni wypadają twoje urodziny. Warto urządzić z tej okazji naprawdę huczne przyjęcie. Będziesz się świetnie bawić.

Skorpion

Jowisz z Uranem i Marsem umocnią cię, dodadzą energii i wiary we własne siły. Warto teraz zawalczyć o ekstrapieniądze, np. dotację, premię. W pewnej rodzinnej sprawie lepiej zachowaj dyskrecję, nie oceniaj i powstrzymaj się od komentarzy. Między tobą a partnerem jest w zasadzie dobrze, lecz chyba przyda wam się szczera rozmowa na temat jakiejś tajemnicy.

U progu jesieni odwiedź salon kosmetyczny, fryzjera. Dbanie o urodę świetnie ci zrobi.

Strzelec

Masz teraz tyle optymizmu i dobrych pomysłów, że niezależnie od wieku oraz statusu materialnego warto porwać się na realizację wyjątkowego celu.

Możesz zrobić niespodziankę komuś, kogo kochasz, a kto jest ciekawy świata tak samo mocno jak ty. Wyszukaj tanią zagraniczną wycieczkę i wyjedźcie razem gdzieś, gdzie jest teraz ciepło i słonecznie.

U progu jesieni dużo ćwicz, wędruj z kijkami. Dzięki temu optymizm zachowasz do wiosny.

Koziorożec

Dysponujesz potężną mocą inspirowania innych do działania. Wykorzystaj teraz ten atut do załagodzenia napięć w rodzinie. Partnera nakłoń do konkretnych decyzji i działań, bo jego stosunek do życia jest nadmiernie filozoficzny.

Po 5. wystrzegaj się najmniejszego nawet bałaganu w dokumentach. Zalety swojej dokładności zobaczysz już pod koniec miesiąca.

U progu jesieni masz tyle energii, że wszystko sprawnie zorganizujesz i załatwisz.

Wodnik

W każdej sprawie miej własne zdanie i broń go. Cofający się Merkury będzie chciał bowiem zbić cię z tropu, zwłaszcza w pracy. Po 10. bardzo uważaj na drodze. A jeżeli jesteś kierowcą, absolutnie nie przekraczaj prędkości. Jeśli masz dzieci, wnuki, nie trać z nimi kontaktu. Niechcący mogą ci przysporzyć kłopotów, np. nie przekazując w porę informacji czy przesyłki.

U progu jesieni znajdziesz wsparcie i zrozumienie u partnera. Okaże się twoją opoką.

Ryby

Choć masz „serce na dłoni” i chciałabyś żyć w miłości, przyjaźni i harmonii z całym światem, los wymaga od ciebie, byś przestała bujać w obłokach. Każdy pomysł pociągający za sobą koszty konsultuj z rozsądną przyjaciółką albo profesjonalnym doradcą.

Uran z Merkurym ostrzegają, że możesz stracić sporo pieniędzy. Bądź wyjątkowo oszczędna, nie rób ekstrazakupów.

U progu jesieni najlepiej zrobi ci wyjazd do rodziny czy przyjaciół, na łono natury.

Baran

W tym miesiącu w twoim związku zapanuje spokój i przeżyjesz z partnerem chwile wielkiego szczęścia. Aż sześć planet będzie pracować na to, by było wam ze sobą przyjemnie.

Niezależnie od stażu w byciu razem, trzymajcie się za ręce i dogadzajcie sobie. W połowie miesiąca zagrajcie wspólnie w lotto czy na loterii, a „skapną wam z nieba” dodatkowe pieniądze czy prezenty.

U progu jesieni spotkasz kogoś, kto np. wyemigrował lub swoją miłość sprzed lat.

Byk

Finanse mogą ci się wymknąć spod kontroli. Być może przez jakiś czas trzeba będzie sobie odmówić przyjemności, by za kilka tygodni wyjść na prostą. Koniec miesiąca sprzyjać będzie wzmacnianiu więzi z partnerem. Porozpieszczaj go trochę – ugotuj mu, upiecz to, co najbardziej lubi. Ale nie zapominaj też o sobie – kup sobie nowy ciuszek, który podkreśli twoją kobiecą figurę.

U progu jesieni gwiazdy sugerują odnowienie czegoś w domu, np. komody, ścian.

KZ.BYK

Bliźnięta

Ten miesiąc wymagać będzie od ciebie refleksu i jeszcze większego poczucia humoru. Gdy 5. twój opiekun Merkury zacznie się posuwać ruchem wstecznym, albo nic ci się nie będzie udawać, albo wszystkie sprawy załatwiać się będą same.

To dobry czas, aby poprawić swoje relacje z teściami i dalszą rodziną partnera. Może zorganizujesz większe przyjęcie, nawet bez okazji.

U progu jesieni wsłuchaj się w swoje wnętrze. Niewykluczone, że odkryjesz jakiś nowy talent.

Rak

Śmiało możesz wprowadzać w swoim życiu poważne zmiany. Gwiazdy sprzyjają i tym zawodowym, i finansowym, i osobistym. Świetnie poradzisz sobie z podejmowaniem decyzji, handlowaniem i pieniędzmi. Więcej czasu poświęć dzieciom, wnukom. Zabieraj je na spacery. Spraw sobie sprzęt do ćwiczeń, by zimą kości się nie zastały, a mięśnie nie zwiotczały.

U progu jesieni masz dobrą passę. Każdy nowy projekt ma szansę na powodzenie.

Lew

Choć za oknem jesień, u ciebie rozsypie się worek z nowymi okazjami i możliwościami, które czekają tylko, abyś zechciała z nich skorzystać. Wśród przyjaciół i krewnych błyśniesz jako niebanalna pani domu i organizatorka imprez, zaś partnera zaskoczysz temperamentem i seksapilem. Niezależnie od wieku i stanu cywilnego masz szansę na nowego adoratora.

U progu jesieni zajmij się urodą i przyjemnościami. Zaplanuj podróż, o której marzysz.

Panna

Jakaś ważna rodzinna nowina wprawi cię w dobry nastrój, ale także przysporzy wydatków. Niewykluczone, że od dzieci przyjdzie wiadomość, iż wasza rodzina wkrótce się powiększy. Będzie zatem potrzebny wózek czy prezent dla nowożeńców.

Jeśli w związku masz coś ważnego do omówienia, zrób to w ostatnim tygodniu miesiąca. Wcześniej sprawy nie ułożą się po twojej myśli.

U progu jesieni możesz czuć zmęczenie. Wyjedź na kilka dni, wyłącz telefon i odpocznij.

Zobacz również

  • Waga ✽Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.