Reklama
  • Piątek, 5 września 2014 (10:05)

    Horoskop na październik 2014

Waga

Reklama

✽Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę. Singielka marząca o poważnym związku może trafić na drugą połówkę, gdy porzuci utarte szlaki.

✽Praca i pieniądze: Dostrzeżesz okazję zarobku lub szansę na awans tam, gdzie inni widzą kłopot. Korzystaj z cudzych doświadczeń, a w portfelu zrobi się zasobniej!

✽Rodzina i przyjaciele: W atmosferze bliskości uda się to, co na oko nierealne. Napięcia i afery wstrząsną dalszą rodziną, ale ominą wasz dom. W ważnej dziedzinie nadrobisz stracony czas i spełnisz swoje marzenie!

✽Twój facet: Porzuci schematy, ograniczające spontaniczność. Będzie wręcz zgadywać, czego pragniesz!

Baran

✽Miłość i seks: Powiedzcie sobie otwarcie, co komu w duszy gra, a przekonacie się, że chodzi wam o to samo! Szczera rozmowa tylko wzmocni waszą więź. Za to singielkę ktoś w otoczeniu intryguje. Warto poznać go bliżej...

✽Praca i pieniądze: Nie daj się wciągnąć w cudze rozgrywki. Lepiej współpracuj w zgodnej grupie, wspólnie osiągniecie świetne wyniki. Uwaga, w kontaktach z szefem trzymaj język za zębami.

✽Rodzina i przyjaciele: Nie wdając się w spory, żartem rozbroisz każdą sytuację. Nowe obowiązki podziel między domowników.

✽Twój facet: Stanie się mniej rozmowny, ale bardziej pracowity.

Byk

✽Miłość i seks: Pary odnajdą coś, co połączy je jeszcze mocniej. Jeśli wciąż szukasz tego jedynego, rozejrzyj się wśród życzliwych osób. Ale... nie spiesz się z decyzją.

✽Praca i pieniądze: Będziesz bardziej spostrzegawcza niż inni, co otworzy przed tobą ciekawe możliwości zawodowe.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu sympatycznie, wiele czasu dla przyjaciół i na miłe imprezy. W trudnej relacji pokonasz uprzedzenia – ktoś wyciągnie rękę na zgodę, a ty jej nie odrzucisz.

✽Twój facet: Szybko wypełni trudne obowiązki i będzie z siebie dumny. Chodzi mu po głowie jakiś plan. Pozwól, by dojrzał w ciszy.

Bliźnięta

✽Miłość i seks: Czasu tylko dla siebie nie będziecie mieć wiele, lecz spędzicie go intensywnie. Ktoś się tobą interesuje? Może się wykluć przyjaźń lub coś więcej!

✽Praca i pieniądze: Obowiązki i ciekawe wyzwania przesłonią ci inne sfery życia. Wydarzenia w pracy mogą pokrzyżować część planów osobistych, ale nie będziesz żałować.

✽Rodzina i przyjaciele: Zajęcia domowe nie będą twoim priorytetem. Gdy trzeba odłożyć wyjazd czy spotkania, zrób to z uśmiechem – lepsze oferty i możliwości pojawią się pod koniec miesiąca.

✽Twój facet: Tęskni za twoją obecnością, czułością, rozmowami.

Rak

✽Miłość i seks: Będzie zwyczajnie, co cię nie zmartwi, bo nie masz głowy do roztrząsania uczuciowych zawiłości. W ostatniej dekadzie zrobi się bardzo romantycznie.

✽Praca i pieniądze: Wpadniesz na świetny pomysł, jego realizacja przyniesie zysk większy, niż oczekujesz. Okoliczności ułożą się korzystnie dla szukających dobrej pracy.

✽Rodzina i przyjaciele: Korzystaj z dobrej passy, załatw coś ważnego, zorganizuj spotkanie z przyjaciółmi. Unikaj tych, których nie lubisz!

✽Twój facet: Jest życzliwie nastawiony do twoich pomysłów, a w rodzinnym sporze weźmie twoją stronę. Nawet, jeśli nie masz racji...

Strzelec

✽Miłość i seks: Spełnią się marzenia, a problemy same się rozwiążą. Im więcej rzeczy zrobicie wspólnie, tym lepiej dla związku. Także tego, który dopiero kiełkuje.

✽Praca i pieniądze: Masz duże pokłady energii i pojawi się wiele sposobności, by jej mądrze użyć. Nie wahaj się, przyjmij propozycję zastąpienia osoby na wyższym stanowisku. Finanse zwyżkują!

✽Rodzina i przyjaciele: Odkryjesz smykałkę do działalności społecznej. Życie towarzyskie nadal będzie intensywne.

✽Twój facet: Przekonuje cię do domowej inwestycji, wyjazdu, wzięcia zwierzaka ze schroniska. Wybierz to, na co chcesz się zgodzić.

Lew

✽Miłość i seks: Zdarzy się parę sporów o drobiazgi, ale i wiele pięknych chwil. Singielka może poczuć, że od przybytku jednak głowa boli. Czas dokonać wyboru!

✽Praca i pieniądze: To nie najlepsza pora do negocjacji i podpisywania nowych umów. Masz za to moc energii, która pozwoli ci zrealizować ważny plan, wykonać trudne zadanie.

✽Rodzina i przyjaciele: Nie stawiaj spornej kwestii na ostrzu noża – wrócisz do tematu za jakiś czas. Nadrobisz towarzyskie zaległości. ✽Twój facet: Od razu się połapie, z kim nie należy wchodzić w żadne układy. Szybko podejmie trudne, ale konieczne decyzje.

Koziorożec

✽Miłość i seks: Nie będzie łatwo, ale wypracujecie sposób zgodnego współdziałania. Czekasz na nową miłość? Zastanów się, czy nie mylisz przyjaźni z miłością.

✽Praca i pieniądze: Problemy da się wyjaśnić, zachowując zimną krew. W końcu października – pożądany obrót spraw i sukces.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu zgodnie. Dużo zajęć sprawi, że bliscy docenią wspólne chwile. Wśród przyjaciół zmiany, a życie towarzyskie inspirujące. Ktoś mile cię zaskoczy swoją decyzją.

✽Twój facet: Świetnie wyczuje twój nastrój. W bardzo osobistych chwilach bez pytania pójdzie na żywioł, co ci się spodoba.

Panna

✽Miłość i seks: Nieźle dasz popalić ukochanemu! Na szczęście on zachowa spokój. Znajomość zawarta niedawno nabierze blasku, co ucieszy singielkę.

✽Praca i pieniądze: Pora na spokojną i systematyczną realizację planów. Niech cię nie zniechęci początkowy opór materii! Przyjdzie parę interesujących propozycji – wybór wymaga namysłu.

✽Rodzina i przyjaciele: Pozwól rodzinie wspólnie zadecydować w ważnej dla was kwestii. Nie pożyczaj nikomu pieniędzy.

✽Twój facet: Nie wdaje się w rodzinne spory, unika zatargów z kolegami. Nie poznajesz go? Chyba coś biedaka gryzie.

Wodnik

✽Miłość i seks Przeżyjesz z partnerem piękne chwile, będziesz energiczna i pomysłowa w dzień i w nocy. Singielka trafnie rozpozna znajomość wartą zachodu. ✽Praca i pieniądze W pracy udany okres, ale teraz szczególnie warto szukać sojuszników, a omijać nieżyczliwych. Dobrze dobrany zespół będzie góry przenosił! W ostatniej dekadzie bądź ostrożna. ✽Rodzina i przyjaciele Posypią się zaproszenia. W domu twój pomysł spotka się z chłodnym przyjęciem. Przekonuj i nie odpuszczaj! ✽Twój facet Zachowa zdrowy rozsądek, gdy inni rzucą się na wspaniałą okazję. Dzięki niemu na czas zejdziesz z obłoków.

Skorpion

✽Miłość i seks: Rozliczenia z przeszłością mają sens, gdy nie trwają za długo. Potrzebna ci chwila spokoju, by nabrać dystansu do paru spraw. Miłość trwa i wygra.

✽Praca i pieniądze: Bardzo dobry czas na zarabianie i oszczędzanie. W końcu października dostaniesz ciekawą propozycję.

✽Rodzina i przyjaciele: W plotkach może tkwić ziarno prawdy. Unikaj krytyki i komentarzy, a rozwiążesz trudną sytuację. Zaskoczy cię nieoczekiwana uroczystość. W domu spokój.

✽Twój facet: W każdej sytuacji chce teraz postawić na swoim i znajduje sensowne argumenty. Zaufaj mu, a dobrze na tym wyjdziesz.

Ryby

✽Miłość i seks: Przeanalizujesz to, co was łączy i dzieli. Związek okrzepnie i dostaniesz to, czego pragniesz. Dobre chwile czekają singielkę z kimś z przeszłości.

✽Praca i pieniądze: Twoje pomysły okażą się godne realizacji – warto je zaprezentować. Nie chowaj się w kącie, lecz działaj!

✽Rodzina i przyjaciele: W domu odpadną jakieś uciążliwe powinności. Będziesz dumna z sukcesów członków rodziny. Życie towarzyskie masz ciekawsze niż plany! Ale uwaga na wirtualne znajomości.

✽Twój facet: Nie jest zadowolony ze swoich zawodowych osiągnięć. Na szczęście uzna, że udana rodzina to też powód do dumy.

Świat kobiety
Więcej na temat:praca | rodzina | horoskop | Nie | październik | 2014 | pracy | rodziny

Zobacz również

  • Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka Lew Twoja dobra passa trwa! Możesz spodziewać się pochwał i nagród za pracę zawodową, wiele radości dostarczą ci dzieci lub wnuki, odnoszące... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.