Reklama
  • Piątek, 5 września 2014 (10:05)

    Horoskop na październik 2014

Waga

Reklama

✽Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę. Singielka marząca o poważnym związku może trafić na drugą połówkę, gdy porzuci utarte szlaki.

✽Praca i pieniądze: Dostrzeżesz okazję zarobku lub szansę na awans tam, gdzie inni widzą kłopot. Korzystaj z cudzych doświadczeń, a w portfelu zrobi się zasobniej!

✽Rodzina i przyjaciele: W atmosferze bliskości uda się to, co na oko nierealne. Napięcia i afery wstrząsną dalszą rodziną, ale ominą wasz dom. W ważnej dziedzinie nadrobisz stracony czas i spełnisz swoje marzenie!

✽Twój facet: Porzuci schematy, ograniczające spontaniczność. Będzie wręcz zgadywać, czego pragniesz!

Baran

✽Miłość i seks: Powiedzcie sobie otwarcie, co komu w duszy gra, a przekonacie się, że chodzi wam o to samo! Szczera rozmowa tylko wzmocni waszą więź. Za to singielkę ktoś w otoczeniu intryguje. Warto poznać go bliżej...

✽Praca i pieniądze: Nie daj się wciągnąć w cudze rozgrywki. Lepiej współpracuj w zgodnej grupie, wspólnie osiągniecie świetne wyniki. Uwaga, w kontaktach z szefem trzymaj język za zębami.

✽Rodzina i przyjaciele: Nie wdając się w spory, żartem rozbroisz każdą sytuację. Nowe obowiązki podziel między domowników.

✽Twój facet: Stanie się mniej rozmowny, ale bardziej pracowity.

Byk

✽Miłość i seks: Pary odnajdą coś, co połączy je jeszcze mocniej. Jeśli wciąż szukasz tego jedynego, rozejrzyj się wśród życzliwych osób. Ale... nie spiesz się z decyzją.

✽Praca i pieniądze: Będziesz bardziej spostrzegawcza niż inni, co otworzy przed tobą ciekawe możliwości zawodowe.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu sympatycznie, wiele czasu dla przyjaciół i na miłe imprezy. W trudnej relacji pokonasz uprzedzenia – ktoś wyciągnie rękę na zgodę, a ty jej nie odrzucisz.

✽Twój facet: Szybko wypełni trudne obowiązki i będzie z siebie dumny. Chodzi mu po głowie jakiś plan. Pozwól, by dojrzał w ciszy.

Bliźnięta

✽Miłość i seks: Czasu tylko dla siebie nie będziecie mieć wiele, lecz spędzicie go intensywnie. Ktoś się tobą interesuje? Może się wykluć przyjaźń lub coś więcej!

✽Praca i pieniądze: Obowiązki i ciekawe wyzwania przesłonią ci inne sfery życia. Wydarzenia w pracy mogą pokrzyżować część planów osobistych, ale nie będziesz żałować.

✽Rodzina i przyjaciele: Zajęcia domowe nie będą twoim priorytetem. Gdy trzeba odłożyć wyjazd czy spotkania, zrób to z uśmiechem – lepsze oferty i możliwości pojawią się pod koniec miesiąca.

✽Twój facet: Tęskni za twoją obecnością, czułością, rozmowami.

Rak

✽Miłość i seks: Będzie zwyczajnie, co cię nie zmartwi, bo nie masz głowy do roztrząsania uczuciowych zawiłości. W ostatniej dekadzie zrobi się bardzo romantycznie.

✽Praca i pieniądze: Wpadniesz na świetny pomysł, jego realizacja przyniesie zysk większy, niż oczekujesz. Okoliczności ułożą się korzystnie dla szukających dobrej pracy.

✽Rodzina i przyjaciele: Korzystaj z dobrej passy, załatw coś ważnego, zorganizuj spotkanie z przyjaciółmi. Unikaj tych, których nie lubisz!

✽Twój facet: Jest życzliwie nastawiony do twoich pomysłów, a w rodzinnym sporze weźmie twoją stronę. Nawet, jeśli nie masz racji...

Strzelec

✽Miłość i seks: Spełnią się marzenia, a problemy same się rozwiążą. Im więcej rzeczy zrobicie wspólnie, tym lepiej dla związku. Także tego, który dopiero kiełkuje.

✽Praca i pieniądze: Masz duże pokłady energii i pojawi się wiele sposobności, by jej mądrze użyć. Nie wahaj się, przyjmij propozycję zastąpienia osoby na wyższym stanowisku. Finanse zwyżkują!

✽Rodzina i przyjaciele: Odkryjesz smykałkę do działalności społecznej. Życie towarzyskie nadal będzie intensywne.

✽Twój facet: Przekonuje cię do domowej inwestycji, wyjazdu, wzięcia zwierzaka ze schroniska. Wybierz to, na co chcesz się zgodzić.

Lew

✽Miłość i seks: Zdarzy się parę sporów o drobiazgi, ale i wiele pięknych chwil. Singielka może poczuć, że od przybytku jednak głowa boli. Czas dokonać wyboru!

✽Praca i pieniądze: To nie najlepsza pora do negocjacji i podpisywania nowych umów. Masz za to moc energii, która pozwoli ci zrealizować ważny plan, wykonać trudne zadanie.

✽Rodzina i przyjaciele: Nie stawiaj spornej kwestii na ostrzu noża – wrócisz do tematu za jakiś czas. Nadrobisz towarzyskie zaległości. ✽Twój facet: Od razu się połapie, z kim nie należy wchodzić w żadne układy. Szybko podejmie trudne, ale konieczne decyzje.

Koziorożec

✽Miłość i seks: Nie będzie łatwo, ale wypracujecie sposób zgodnego współdziałania. Czekasz na nową miłość? Zastanów się, czy nie mylisz przyjaźni z miłością.

✽Praca i pieniądze: Problemy da się wyjaśnić, zachowując zimną krew. W końcu października – pożądany obrót spraw i sukces.

✽Rodzina i przyjaciele: W domu zgodnie. Dużo zajęć sprawi, że bliscy docenią wspólne chwile. Wśród przyjaciół zmiany, a życie towarzyskie inspirujące. Ktoś mile cię zaskoczy swoją decyzją.

✽Twój facet: Świetnie wyczuje twój nastrój. W bardzo osobistych chwilach bez pytania pójdzie na żywioł, co ci się spodoba.

Panna

✽Miłość i seks: Nieźle dasz popalić ukochanemu! Na szczęście on zachowa spokój. Znajomość zawarta niedawno nabierze blasku, co ucieszy singielkę.

✽Praca i pieniądze: Pora na spokojną i systematyczną realizację planów. Niech cię nie zniechęci początkowy opór materii! Przyjdzie parę interesujących propozycji – wybór wymaga namysłu.

✽Rodzina i przyjaciele: Pozwól rodzinie wspólnie zadecydować w ważnej dla was kwestii. Nie pożyczaj nikomu pieniędzy.

✽Twój facet: Nie wdaje się w rodzinne spory, unika zatargów z kolegami. Nie poznajesz go? Chyba coś biedaka gryzie.

Wodnik

✽Miłość i seks Przeżyjesz z partnerem piękne chwile, będziesz energiczna i pomysłowa w dzień i w nocy. Singielka trafnie rozpozna znajomość wartą zachodu. ✽Praca i pieniądze W pracy udany okres, ale teraz szczególnie warto szukać sojuszników, a omijać nieżyczliwych. Dobrze dobrany zespół będzie góry przenosił! W ostatniej dekadzie bądź ostrożna. ✽Rodzina i przyjaciele Posypią się zaproszenia. W domu twój pomysł spotka się z chłodnym przyjęciem. Przekonuj i nie odpuszczaj! ✽Twój facet Zachowa zdrowy rozsądek, gdy inni rzucą się na wspaniałą okazję. Dzięki niemu na czas zejdziesz z obłoków.

Skorpion

✽Miłość i seks: Rozliczenia z przeszłością mają sens, gdy nie trwają za długo. Potrzebna ci chwila spokoju, by nabrać dystansu do paru spraw. Miłość trwa i wygra.

✽Praca i pieniądze: Bardzo dobry czas na zarabianie i oszczędzanie. W końcu października dostaniesz ciekawą propozycję.

✽Rodzina i przyjaciele: W plotkach może tkwić ziarno prawdy. Unikaj krytyki i komentarzy, a rozwiążesz trudną sytuację. Zaskoczy cię nieoczekiwana uroczystość. W domu spokój.

✽Twój facet: W każdej sytuacji chce teraz postawić na swoim i znajduje sensowne argumenty. Zaufaj mu, a dobrze na tym wyjdziesz.

Ryby

✽Miłość i seks: Przeanalizujesz to, co was łączy i dzieli. Związek okrzepnie i dostaniesz to, czego pragniesz. Dobre chwile czekają singielkę z kimś z przeszłości.

✽Praca i pieniądze: Twoje pomysły okażą się godne realizacji – warto je zaprezentować. Nie chowaj się w kącie, lecz działaj!

✽Rodzina i przyjaciele: W domu odpadną jakieś uciążliwe powinności. Będziesz dumna z sukcesów członków rodziny. Życie towarzyskie masz ciekawsze niż plany! Ale uwaga na wirtualne znajomości.

✽Twój facet: Nie jest zadowolony ze swoich zawodowych osiągnięć. Na szczęście uzna, że udana rodzina to też powód do dumy.

Świat kobiety
Więcej na temat:praca | rodzina | horoskop | Nie | październik | 2014 | pracy | rodziny

Zobacz również

  • Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.