Reklama
  • Czwartek, 27 lutego 2014 (14:05)

    Horoskop na marzec 2014

Tekst: Anna Podgórzak, astrolog

Reklama

Ryby

Zdjęcie

/Mat. Redakcyjne
/Mat. Redakcyjne

Jaka jesteś? Wyróżnia cię intuicja! To właśnie dzięki niej najczęściej podejmujesz dobre decyzje. Jesteś wrażliwa i subtelna, zawsze otacza cię grono sprawdzonych przyjaciół. W związkach bywasz niestała: czasem szybko potrafisz ulec męskiemu czarowi... Ale gdy już kochasz, to całym sercem!

Co cię czeka? Nie zamykaj się w czterech ścianach, aby nie ominęło cię coś ważnego. Bliscy mogą cię potrzebować, a twoje rady będą bardzo pomocne. I choć dotąd czułaś się pomijana w ważnych kwestiach rodzinnych, teraz to się zmieni. Krewni docenią twoje zdanie. Dlatego zapomnij o dawnych urazach i skup się na wzmocnieniu tych relacji.

Uczucia: Przestaniesz myśleć wyłącznie o tym, jak zadowolić rodzinę i partnera, jaki ugotować obiad, co kupić na kolację... Nadal będziesz kochać i dbać, ale teraz skupisz się też na własnych potrzebach. Dzięki temu poczujesz się spełniona oraz szczęśliwa, a to wpłynie na twój nastrój. Bliscy to zauważą i – uwaga – postanowią pomóc ci w domowych obowiązkach! Twój dobry nastrój będzie udzielał się wszystkim.

Praca: W drugiej połowie marca bez trudu uzyskasz pożyczkę, kredyt lub dotację. Jednak załatwianie podpisów na licznych dokumentach, kolejki do okienka i kłótnie interesantów będą cię kosztowały sporo nerwów. Nie daj się jednak wyprowadzić z równowagi. Uzyskana dotacja lub kredyt mogą odmienić twoje zawodowe życie! Weź więc głęboki oddech i załatw, co trzeba. Gwiazdy cię wesprą!

Byk

ŻYCIE PRYWATNE: Trochę zamieszania mogą wprowadzić sprzeczki i nieporozumienia rodzinne. Uważaj, aby nie zdradzić czyjegoś sekretu.

UCZUCIA: Jeśli w twoim związku nie wszystko układa się najlepiej, zastanów się, czy nie za bardzo pochłania cię praca. To trudne, ale postaraj się zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

PRACA: Dużo czasu poświęcisz na zyskanie sympatii szefa i współpracowników. Profesjonalizm i twoja barwna osobowość w końcu przekonają ich. A nowatorskie pomysły im zaimponują. Twoje notowania wzrosną.

Bliźnięta

ŻYCIE PRYWATNE: Skoncentrujesz się na rodzinie. Zadbaj o taką formę rozrywki, w której będziecie mogli brać udział wszyscy. To przypomni wam, że mimo drobnych nieporozumień bardzo wam na sobie zależy.

UCZUCIA: Szalony wyjazd we dwoje okaże się znakomitym pomysłem. Nadejdzie czas czułości i wielu namiętnych chwil. Dlatego przyjmij spontaniczną propozycję partnera i jedź!

PRACA: Pieniądze teraz cię polubią. Będziesz nimi obracać i to z dużym zyskiem. Wykorzystaj dobrą passę, bo taka okazja szybko się nie powtórzy. Tylko zachowaj choć trochę rozsądku.

Rak

ŻYCIE PRYWATNE: Gwiazdy zachęcą cię do poszerzania swojej wiedzy. Zrób więc coś dla siebie! Jeśli nauka kolejnego języka obcego wydaje ci się banalna, może zapiszesz się na kurs ceramiki albo decoupage’u?

UCZUCIA: Nowy romans rozwinie się w zawrotnym tempie. Nie martw się na zapas, jak to przeżyjesz, gdy może za rok on cię rzuci, tylko ciesz się chwilą. Wszędzie, gdzie się pojawisz, będziesz mile widziana i zrobisz jak najlepsze wrażenie. Korzystaj!

PRACA: Sytuacja w pracy się skomplikuje i nie będzie czasu na rozmyślania. Nowe zarządzenia sprawią, że będziesz mieć więcej obowiązków.

Lew

ŻYCIE PRYWATNE: Od tygodni przekładałaś wizytę u kosmetyczki, bo zawsze coś było ważniejsze. Ale teraz znajdź czas dla siebie. Potrzebujesz tego.

UCZUCIA: Będziesz miała ochotę na flirt i romans, aby udowodnić samej sobie, że wciąż jesteś atrakcyjna. Osiągniesz to bez trudu, bo mało kto będzie umiał oprzeć się twojemu urokowi, i będziesz się cieszyła dużym powodzeniem.

PRACA: Czeka cię pracowity miesiąc i nawet w weekendy będziesz nadrabiać zaległości. Gdy się z nimi uporasz, poświęcisz czas na zgłębianie nowinek dotyczących twojego zawodu. Ważne rozmowy przeprowadzaj dopiero po 20 marca.

Panna

ŻYCIE PRYWATNE: Marzec przyniesie ci wiele nieoczekiwanych wydarzeń. Będziesz musiała elastycznie podchodzić do tego, co się zdarzy, a swoje emocje – mocno trzymać na wodzy.

UCZUCIA: Twardo stąpasz po ziemi i nie pozwalasz sobie na chwile zapomnienia. Nie chcesz, by ktoś się do ciebie za bardzo zbliżył. Ale czy jesteś pewna, że to właśnie jest dla ciebie najlepsze? Pora na szczerą rozmowę z samą sobą.

PRACA: Nieoczekiwanie pojawi się propozycja zawodowa, która wprawdzie na pierwszy rzut oka nie będzie miała nic wspólnego z twoją działalnością, za to zagwarantuje ci podwyższenie życiowego standardu.

Waga

ŻYCIE PRYWATNE: Staraj się odpocząć, wyciszyć i nabrać dystansu do codziennych problemów. Zrobiłaś się nerwowa, zbyt szybko tracisz pewność siebie. Zapanuj nad swoimi emocjami.

UCZUCIA: Zapragniesz zmian. Jeśli do tej pory ceniłaś niezależność, to teraz spotkasz kogoś, dla kogo będziesz chciała z niej zrezygnować. Ale nic za wszelką cenę. Najpierw się upewnij, że warto.

PRACA: Jeśli się postarasz, doprowadzisz do szczęśliwego finału rozpoczęte sprawy, zarobisz niemałe pieniądze. W miejscu pracy powstrzymaj się przed rozmowami o sprawach osobistych. Po co kusić nieszczerych plotkarzy...?

Skorpion

ŻYCIE PRYWATNE: Trudności, z którymi przyjdzie ci się borykać, nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Musisz sama stawić im czoła. Gwiazdy będą cię wspierać.

UCZUCIA: Pochłoną cię gorące uczucia i namiętne chwile. A gdzie namiętność, tam może pojawić się też zazdrość. Na szczęście w twoim przypadku zupełnie nieuzasadniona, więc nie obrażaj się, gdy partner zwróci uwagę na kogoś innego i poświęci mu chwilę.

PRACA: Jeśli myślisz o zainwestowaniu na giełdzie lub kupnie nowego mieszkania, teraz załatwisz wszystko z dużym zyskiem. Gwiazdy wciąż sprzyjają twoim planom, więc dłużej nie zwlekaj.

Strzelec

ŻYCIE PRYWATNE: Spojrzysz krytycznie na swój dom i zapragniesz zmian. Poprzestawiasz meble, poszukasz interesujących dodatków. Nie lubisz się nudzić!

UCZUCIA: Czeka cię huśtawka emocjonalna i konieczność podjęcia ważnych decyzji. Jeśli fantazjujesz o kimś, kto jest zupełnie nie dla ciebie, uważaj, bo jeden fałszywy krok i możesz więcej stracić niż zyskać.

PRACA: Interesy będą wymagały od ciebie większego zaangażowania. To dobry czas na dochodowe inwestycje, ale działaj rozważnie i konsekwentnie, a osiągniesz cel. Świetne porozumienie ze współpracownikami pomoże ci sprawniej realizować zadania.

Koziorożec

ŻYCIE PRYWATNE: Łatwo możesz wpadać w zmienne nastroje, od entuzjazmu po przygnębienie. Pozytywne myślenie, którego nie należy mylić z lekkomyślnością, pomoże ci pokonać wiele przeszkód.

UCZUCIA: Wenus sprawi, że miłość stanie się najważniejsza. Pary pokonają nudę lub spory i znów za sobą zatęsknią. Singielki nie będą mogły narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Polegaj na swojej intuicji, a znajdziesz drugą połowę.

PRACA: Dużo nieplanowanych zdarzeń. Pilnie obserwuj rzeczywistość, aby niczego nie przeoczyć. Po 20 marca spodziewaj się poprawy finansowej.

Wodnik

ŻYCIE PRYWATNE: Będziesz wyglądać wyjątkowo interesująco! Zaczniesz przyciągać spojrzenia innych i poczujesz się pewniej. Twój optymizm i radość życia sprawią, że wszystko, co będziesz robić, zakończy się sukcesem.

UCZUCIA: To twój czas! Uważaj, aby od nadmiaru szczęścia nie zaszumiało ci w głowie, bo byłoby szkoda porzucić sprawdzony związek dla przelotnego zauroczenia.

PRACA: Uda ci się osiągnąć to, o co od dawna zabiegałaś, a w finansach masz szansę na szczęśliwy traf. Nie zdradzaj planów zbyt wcześnie, bo wyprzedzi cię konkurencja. W pracy nie zawsze trzeba odkrywać wszystkie karty...

Olivia

Zobacz również

  • Tekst: Karolina Murowska Waga Jaka jest pani waga? Jesteś urodzoną kusicielką. Zniewalasz urokiem i umiesz czarować, nie tylko mężczyzn. Twojemu wdziękowi ulegają też kobiety. Dlatego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.