Reklama
  • Środa, 1 lipca 2015 (13:01)

    Horoskop na lipiec 2015

Rak - 22.06-22.07

Zaplanuj na lipiec ważne zadania, do których potrzebny jest rozmach i mnóstwo energii – już od czerwca obdarza cię nią Słońce i Mars. Zacznij uprawiać nordic walking, pracować na działce lub urządzać piesze wycieczki z dziećmi, wnukami. W przeciwnym razie sporo energii stracisz na zbędne narzekanie i pouczanie.

Masz teraz dobrą passę finansową, więc koniecznie wstąp do kolektury lotto i weź udział we wszelkich loteriach, na które trafisz. Uda ci się też transakcja finansowa.

Reklama

Lipcowe słońce otoczy cię opieką i będzie wspierać wszystkie twoje poczynania. Szczęście będzie ci sprzyjać w każdej dziedzinie.

Lew - 23.07-22.08

Wenus z Jowiszem sprawią, że przez większość miesiąca będziesz pięknie wyglądać, emanować serdecznością i radością. Jeśli pracujesz, zyskasz uznanie, a może nawet jakiś tytuł, funkcję itp. Jeżeli jesteś emerytką, zadziwisz czymś otoczenie i zyskasz nowych przyjaciół.

To dobry czas na romans z... mężem. Może uda wam się wyjechać we dwoje.

Lipcowe słońce sprzyjać będzie też samotnym Lwom. Poznasz kogoś na wakacjach.

Panna - 23.08-22.09

Wpadną ci do portfela pieniądze, na które już nie liczyłaś, więc będzie cię stać na miłe wakacje. Nie przesadzaj jednak ze spełnianiem zachcianek, bo pod koniec miesiąca może się okazać, iż masz jakiś dług. Bądź uważna, zwłaszcza wobec przyjaciółek.

W połowie miesiąca planety mogą „zorganizować” wam awanturę, której będziecie żałować.

Lipcowe słońce skłoni cię do przyjęcia propozycji przyjaciół. To będzie przygoda życia.

Waga - 23.09 - 22.10

Jeśli marzy ci się daleka podróż, zaplanuj ją na ostatni tydzień miesiąca. Wcześniej spiętrzą się obowiązki i ważne sprawy rodzinne. Dzieci lub wnuki około połowy lipca będą potrzebować twojej pomocy.

Wychodząc im naprzeciw, nie trać jednak z oczu partnera, który też liczy na twój współudział w realizacji istotnego dla was pomysłu.

Lipcowe słońce nastawi cię pozytywnie do poznawania nowych znajomych.

Skorpion - 23.10-21.11

Wsparcie Marsa, Słońca i Merkurego zachęci cię do zdobywania nowej wiedzy. Może zapiszesz się na kurs językowy albo komputerowy. To doskonały miesiąc, żeby zainwestować w swój rozwój.

Partner będzie cię we wszystkim wspierał i adorował. Zaskoczy cię pozytywnie spełniając twoje marzenia dotyczące, np. kosztownego zakupu.

Lipcowe słońce zainspiruje cię do wyjazdów nad wodę, np. na Mazury.

Strzelec - 22.11 - 21.12

Początek miesiąca upłynie pod znakiem serdecznych rozmów z bliskimi. Będziesz często wychodzić na małe i większe spotkania. Spodziewaj się sporych wydatków. Ale bez obaw, pod koniec lipca wyrównasz deficyt. Energia będzie cię rozpierać.

A jeśli masz problemy ze zdrowiem, teraz organizm szybko się zregeneruje.

Lipcowe słońce pomoże ci doprowadzić ważne sprawy rodzinne do końca.

Koziorożec - 22.12 - 19.01

Więcej czasu niż zazwyczaj poświęć samej sobie. Spróbuj uporządkować swoje problemy. Wewnętrzną harmonię pomoże ci osiągnąć np. wyjazd z przyjaciółką na wczasy z jogą albo specjalną dietą.

Partnerowi, który zostanie w domu, wyznacz konkretne zadania związane z domem. Jest w bardzo dobrej formie, więc łatwo poradzi sobie z listą twoich życzeń.

Lipcowe słońce zachęci cię do odpoczynku w odludnym miejscu, np. w górach.

Wodnik - 20.01-18.02

Jeśli zostałaś w tym miesiącu zaproszona na rodzinną imprezę przez dzieci czy wnuki, nie żałuj pieniędzy na prezent. Wodniki w stałych związkach będą się teraz świetnie dogadywać z partnerem.

Siadajcie co wieczór do miłej kolacyjki we dwoje, a niezależnie od małżeńskiego stażu, poczujecie się jak zakochane podlotki.

Lipcowe słońce będzie rozgrzewać twoją rodzinę na wspólnych wakacjach.

Ryby - 19.02 - 20.03

Mars ze Słońcem obdarzą cię wielką pomysłowością i inicjatywą. Jeśli tylko zechcesz, możesz zrealizować wielkie marzenie. Wiele Ryb cały lipiec spędzi w towarzystwie dzieci, np. opiekując się wnukami czy innymi maluchami z rodziny.

Zarządzaj rozsądnie pieniędzmi, nikomu nie pożyczaj. Uważaj na złodziei, bo możesz stracić coś wartościowego.

Lipcowe słońce doda ci energii. Zaczniesz jeździć na rowerze albo pływać.

Baran - 21.03- 20.04

W połowie miesiąca panuj nad nerwami. Starsze Barany może wytrącić z równowagi kilka trudnych sytuacji w domu. Natomiast te młodsze mogą się zakochać i stracić zupełnie głowę.

Najlepiej weź się za duże porządki lub remont mieszkania. Możesz też zacząć uczyć się obcego języka, haftu, szycia czy czegokolwiek innego pożytecznego.

Lipcowe słońce znakomicie wpłynie na twoje ogólne samopoczucie.

Byk - 21.04 - 20.05

Jowisz sprowadzi dobre i radosne wydarzenia na najbliższych. Twoje dzieci mogą się szczęśliwie zakochać, podjąć decyzje o ślubie lub powiększeniu rodziny. A ty – otrzymasz pomyślną wiadomość dotyczącą finansów.

Jako gospodarny Byk, często dawaj wyraz swojej radości, podejmując rodzinę dobrym jedzeniem i własnymi wypiekami.

Lipcowe słońce pozwoli ci spędzać więcej czasu w ogrodzie czy na działce.

Bliźnięta - 21.05 - 21.06

Wahasz się przed jakąś podróżą związaną z niezbyt miłymi sprawami rodzinnymi, ale ona i tak cię nie ominie, więc lepiej zalicz ją jak najszybciej. Pilnuj rozliczeń z krewnymi, przyjaciółmi.

Dokładnie wyliczaj płatności, nie kombinuj z tran- sakcjami „na czarno”, bo możesz zostać wciągnięta w aferę finansową. A przy tym wszystkim dbaj o partnera.

Lipcowe słóńce zagwarantuje ci wspaniały pobyt w sanatorium.

Więcej na temat:horoskop | lipiec | 2015 | Mars | Mars | byk | Milan Baranyk | ryby | ryby

Zobacz również

  • Panna ✽Miłość i seks: Wenus w twoim znaku zapowiada udane relacje uczuciowe. Druga połówka będzie odgadywać twoje życzenia. Dla samotnych – czas flirtów, poznawania ludzi i szansa na miłość.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.