Reklama
  • Wtorek, 11 marca 2014 (12:05)

    Horoskop na kwiecień 2014

kwiecień

Baran - 21 marca - 20 kwietnia

21 marca – 20 kwietnia

Reklama

✽Miłość i seks: Dopisze humor, radość, pogoda ducha. W sercu – i wolnym, i zajętym – zrobi się gorąco! Sama się zdziwisz, jak lekko przyjdzie ci przejęcie inicjatywy w sprawach osobistych. Panie w stałych związkach czeka spełnienie marzenia, o którym już zapomniały. Jesteś zmęczona? Wrzuć na luz, odpocznij. Odzyskasz wigor i znów odkryjecie tę milszą stronę życia we dwoje.

✽Praca i pieniądze: Szykują się zmiany wnoszące świeży powiew w nudną lub niewygodną sytuację. Przy odrobinie wysiłku i zdecydowania, sukces zacznie gonić sukces! Czasem ogarnia cię słomiany zapał, ale tym razem nie odpuszczaj za wcześnie, a zrealizujesz plan. Najszybciej dobry trend odczujesz w portfelu.

✽Rodzina i przyjaciele: Lubisz naprawiać świat, ale teraz pozwól, by sprawy toczyły się swoim torem. Nim zaczniesz ratować przyjaciółkę, doradzać stanowcze kroki rodzinie czy ustawiać do pionu niesprawiedliwego nauczyciela – zatrzymaj się. Wspieraj, ale pozwól działać innym. Zaangażuj bliskich we wspólne przygotowania, a Wielkanoc będzie dla was świętem pełnym radości.

✽Twój facet: Wykaże się solidnością i smykałką do inwestycji. Będzie dobrym duchem rodziny.

Byk

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Nie będziesz narzekać na nudę, temperatura uczuć wzrośnie. W związkach dotąd bazujących na przyjaźni pojawi się więcej romantyzmu i czułości.

✽Praca i pieniądze: W pracy spokój, za to sporo ciekawych wydarzeń w towarzyskiej otoczce. Słuchaj, co w trawie piszczy. Po Wielkanocy zacznie się twoja świetna passa!

✽Rodzina i przyjaciele: Ogarnie cię szaleństwo zmian w domu. Może porwiesz się nawet na generalny remont. Licz skrupulatnie – to warunek sukcesu. W święta ktoś sprawi ci niespodziankę.

✽Twój facet: Pozytywnie cię zaskoczy i wzruszy.

Bliźnięta

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Początek kwietnia wyraźnie zapisze się w historii miłosnych relacji. Dobrane pary będą działać w harmonii, nowe relacje czas podda próbie.

✽Praca i pieniądze: Osiągniesz coś, o co z uporem zabiegałaś. W firmie zajdą zmiany, nagłe jak piorun z jasnego nieba. Weź się w garść i działaj! Okoliczności sprzyjają poprawie pozycji.

✽Rodzina i przyjaciele: Dobrze wiesz, jak ważne dla budowania więzi są rozmowy. Postaraj się, by ich nie zabrakło.

✽Twój facet: Zawsze stanie po twojej stronie. Jeśli ma uwagi, wygłosi je w cztery oczy, nie podważając twego autorytetu.

Rak

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Wyszła na jaw stara sprawa? To nie powód do nerwowych reakcji! Masz świetną passę w uczuciach, ciesz się nią – to czas pięknych przeżyć!

✽Praca i pieniądze: Przy okazji przetasowań w firmie, upieczesz własną, dorodną pieczeń. Chcesz być dobrze zrozumiana? Spokojnie wyłóż swoje racje, a sprawy pójdą po twojej myśli.

✽Rodzina i przyjaciele: Dobra aura, miłe święta! Ważne wydarzenia w rodzinie! Przyjaciel z twoją pomocą wyjdzie na prostą.

✽Twój facet: Jeżeli nie poświęcał ci ostatnio zbyt wiele czasu, będzie starał się to nadrobić. Doceń to!

Lew

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Nareszcie spędzisz więcej czasu z ukochanym, co bardzo ożywi wasze życie intymne. Masz na oku kogoś interesującego? Czas przejąć inicjatywę!

✽Praca i pieniądze: Kariera nabierze tempa, jeśli tylko się zaangażujesz. Masz dość swojej pracy? Nie pal za sobą mostów, dyskretnie rozglądaj się za dobrą okazją. Jest całkiem realna!

✽Rodzina i przyjaciele: Sporo wydarzeń rodzinnych. Zapowiada się wizyta kogoś poważanego, jest też szansa na daleką podróż.

✽Twój facet: Wasze życie przyspieszy, także ku jego radości. Po pracy chętnie wyciągnie cię z domu i zadba o rozrywki.

Panna

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Staniesz się atrakcyjniejsza w oczach ukochanego, sama też dobrze poczujesz się ze sobą. Nareszcie przestaniecie spierać się o głupstwa.

✽Praca i pieniądze: Wytrwałość, stanowczość i chęć działania to dobra droga do lepszej pozycji. Wyprowadzisz finanse na prostą, nawiążesz znaczące kontakty zawodowe. Polegaj na rozsądku!

✽Rodzina i przyjaciele: Wiele zdziałasz, jeśli zechcesz się zaangażować. Kontakty towarzyskie zainspirują cię w istotnej sprawie.

✽Twój facet: Emanuje optymizmem, którym zarazi ciebie i bliskich. Gdy zaproponuje coś nietypowego i ciekawego – skorzystaj!

Waga

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: To dobry okres na znalezienie drugiej połówki lub podjęcia życiowej decyzji. Wpadniecie na dobry pomysł, ważny dla wspólnej przyszłości.

✽Praca i pieniądze: Poprawa sytuacji finansowej i zawodowej. Może nie wszystko cię zadowoli, ale sprawy wyraźnie zaczną iść w dobrym kierunku. Nie przywiązuj tylko wagi do plotek.

✽Rodzina i przyjaciele: Masz pomysły – realizuj je! Mars sprawi, że nie odpuścisz i wygrasz. Wielkanocne spotkanie z dalszą rodziną cię niepokoi, ale bliscy staną na wysokości zadania.

✽Twój facet: Przy tobie stanie się prawdziwym dyplomatą.

Skorpion

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Wspaniały czas dla miłości, czeka was drugi miodowy miesiąc! A jeśli wciąż szukasz, rozglądaj się uważnie: okazja już puka do twych drzwi.

✽Praca i pieniądze: Bądź kreatywna! Wykorzystaj dobrze czas do świąt, by uporać się z zaległościami, dopiąć ważne zadania i zabłysnąć w nowych sprawach. Wszystko się uda!

✽Rodzina i przyjaciele: Grunt to dobra organizacja i spokojne podejście do życia. Wróci do ciebie twój dawny, dobry uczynek.

✽Twój facet: Zaskoczy cię pomysłowością i otwartością na nowe plany i doznania. Zaplanuje już majówkę. Nie dyskutuj, zgódź się!

Strzelec

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Świetny okres! Czułość na co dzień, nowinki w grze miłosnej. Czasem mogą się pojawiać różnice zdań, ale szybko się z nimi uporacie.

✽Praca i pieniądze: Zaczniesz tworzyć coś nowego i niebanalnego. Słuchaj rad fachowców, a dobrze na tym wyjdziesz. Nie narzekaj na finanse, nie jest tak źle i jeszcze się poprawi!

✽Rodzina i przyjaciele: Będziesz się dwoić i troić, by nadążyć i pogodzić różne racje. Ale czeka cię radość, gdy wszystko się uda. Spędzicie spokojną Wielkanoc w kręgu najbliższych.

✽Twój facet: Jego nowy plan zaowocuje poprawą finansów.

Koziorożec

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Ukochany zapewni cię o swych uczuciach nie tylko słowem, ale czynem. W parach z dłuższym stażem wiosna na całego! Nowa znajomość nie nabrała rumieńców? Daruj ją sobie i otwórz się na nowe możliwości!

✽Praca i pieniądze: Zadowolone z sytuacji i zarobków będą odcinać kupony od sukcesów. Szukającym swojego miejsca los otworzy wiele nowych ścieżek do dobrej pracy i rozwoju.

✽Rodzina i przyjaciele: Pewne sprzeczne interesy są nie do pogodzenia. Licz się z innymi, ale nie rezygnuj z siebie.

✽Twój facet: Potrzebuje twojej obecności w domu.

Wodnik

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Niewykluczone, że twoje życie uczuciowe się zmieni, co jednak wcale nie oznacza zmiany partnera. Single postawią raczej na dobrą zabawę.

✽Praca i pieniądze: Nadal dobra passa dla mądrych, przemyślanych inwestycji. W pracy ktoś wpływowy otworzy ci oczy na zakulisowe gry – zrozumiesz wiele i nie dasz sobie w kaszę dmuchać.

✽Rodzina i przyjaciele: Warto się ruszyć, zadbać o szersze kontakty, a wtedy nadejdzie parę dobrych propozycji.

✽Twój facet: Zacieśni więzi ze swoimi przyjaciółmi. Z męskiego świata wróci do ciebie zrelaksowany i otwarty na propozycje.

Ryby

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Wenus w twoim znaku to zapowiedź miłych wydarzeń. Mądrze zdecydujesz, co dalej z trudnym związkiem. Wiele relacji da się naprawić, a do drzwi wielu singli zapuka prawdziwa miłość.

✽Praca i pieniądze: Pracy sporo, pieniędzy trochę mniej. Ale twój nietuzinkowy pomysł na zarabianie przyniesie niedługo efekty.

✽Rodzina i przyjaciele: Sporo obowiązków, ale i radości. Chętnie wyjedziesz do krewnych czy zorganizujesz imprezę.

✽Twój facet: Pełen optymizmu dotrzyma ci kroku w wędrówce po jasnej stronie życia i zaangażuje się np. w działania społeczne.

Świat kobiety
Więcej na temat:horoskop | praca | rodzina | t | 2014 | pracy | rodziny | Nie

Zobacz również

  • Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.