Reklama
  • Wtorek, 11 marca 2014 (12:05)

    Horoskop na kwiecień 2014

kwiecień

Baran - 21 marca - 20 kwietnia

21 marca – 20 kwietnia

Reklama

✽Miłość i seks: Dopisze humor, radość, pogoda ducha. W sercu – i wolnym, i zajętym – zrobi się gorąco! Sama się zdziwisz, jak lekko przyjdzie ci przejęcie inicjatywy w sprawach osobistych. Panie w stałych związkach czeka spełnienie marzenia, o którym już zapomniały. Jesteś zmęczona? Wrzuć na luz, odpocznij. Odzyskasz wigor i znów odkryjecie tę milszą stronę życia we dwoje.

✽Praca i pieniądze: Szykują się zmiany wnoszące świeży powiew w nudną lub niewygodną sytuację. Przy odrobinie wysiłku i zdecydowania, sukces zacznie gonić sukces! Czasem ogarnia cię słomiany zapał, ale tym razem nie odpuszczaj za wcześnie, a zrealizujesz plan. Najszybciej dobry trend odczujesz w portfelu.

✽Rodzina i przyjaciele: Lubisz naprawiać świat, ale teraz pozwól, by sprawy toczyły się swoim torem. Nim zaczniesz ratować przyjaciółkę, doradzać stanowcze kroki rodzinie czy ustawiać do pionu niesprawiedliwego nauczyciela – zatrzymaj się. Wspieraj, ale pozwól działać innym. Zaangażuj bliskich we wspólne przygotowania, a Wielkanoc będzie dla was świętem pełnym radości.

✽Twój facet: Wykaże się solidnością i smykałką do inwestycji. Będzie dobrym duchem rodziny.

Byk

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Nie będziesz narzekać na nudę, temperatura uczuć wzrośnie. W związkach dotąd bazujących na przyjaźni pojawi się więcej romantyzmu i czułości.

✽Praca i pieniądze: W pracy spokój, za to sporo ciekawych wydarzeń w towarzyskiej otoczce. Słuchaj, co w trawie piszczy. Po Wielkanocy zacznie się twoja świetna passa!

✽Rodzina i przyjaciele: Ogarnie cię szaleństwo zmian w domu. Może porwiesz się nawet na generalny remont. Licz skrupulatnie – to warunek sukcesu. W święta ktoś sprawi ci niespodziankę.

✽Twój facet: Pozytywnie cię zaskoczy i wzruszy.

Bliźnięta

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Początek kwietnia wyraźnie zapisze się w historii miłosnych relacji. Dobrane pary będą działać w harmonii, nowe relacje czas podda próbie.

✽Praca i pieniądze: Osiągniesz coś, o co z uporem zabiegałaś. W firmie zajdą zmiany, nagłe jak piorun z jasnego nieba. Weź się w garść i działaj! Okoliczności sprzyjają poprawie pozycji.

✽Rodzina i przyjaciele: Dobrze wiesz, jak ważne dla budowania więzi są rozmowy. Postaraj się, by ich nie zabrakło.

✽Twój facet: Zawsze stanie po twojej stronie. Jeśli ma uwagi, wygłosi je w cztery oczy, nie podważając twego autorytetu.

Rak

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Wyszła na jaw stara sprawa? To nie powód do nerwowych reakcji! Masz świetną passę w uczuciach, ciesz się nią – to czas pięknych przeżyć!

✽Praca i pieniądze: Przy okazji przetasowań w firmie, upieczesz własną, dorodną pieczeń. Chcesz być dobrze zrozumiana? Spokojnie wyłóż swoje racje, a sprawy pójdą po twojej myśli.

✽Rodzina i przyjaciele: Dobra aura, miłe święta! Ważne wydarzenia w rodzinie! Przyjaciel z twoją pomocą wyjdzie na prostą.

✽Twój facet: Jeżeli nie poświęcał ci ostatnio zbyt wiele czasu, będzie starał się to nadrobić. Doceń to!

Lew

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Nareszcie spędzisz więcej czasu z ukochanym, co bardzo ożywi wasze życie intymne. Masz na oku kogoś interesującego? Czas przejąć inicjatywę!

✽Praca i pieniądze: Kariera nabierze tempa, jeśli tylko się zaangażujesz. Masz dość swojej pracy? Nie pal za sobą mostów, dyskretnie rozglądaj się za dobrą okazją. Jest całkiem realna!

✽Rodzina i przyjaciele: Sporo wydarzeń rodzinnych. Zapowiada się wizyta kogoś poważanego, jest też szansa na daleką podróż.

✽Twój facet: Wasze życie przyspieszy, także ku jego radości. Po pracy chętnie wyciągnie cię z domu i zadba o rozrywki.

Panna

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Staniesz się atrakcyjniejsza w oczach ukochanego, sama też dobrze poczujesz się ze sobą. Nareszcie przestaniecie spierać się o głupstwa.

✽Praca i pieniądze: Wytrwałość, stanowczość i chęć działania to dobra droga do lepszej pozycji. Wyprowadzisz finanse na prostą, nawiążesz znaczące kontakty zawodowe. Polegaj na rozsądku!

✽Rodzina i przyjaciele: Wiele zdziałasz, jeśli zechcesz się zaangażować. Kontakty towarzyskie zainspirują cię w istotnej sprawie.

✽Twój facet: Emanuje optymizmem, którym zarazi ciebie i bliskich. Gdy zaproponuje coś nietypowego i ciekawego – skorzystaj!

Waga

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: To dobry okres na znalezienie drugiej połówki lub podjęcia życiowej decyzji. Wpadniecie na dobry pomysł, ważny dla wspólnej przyszłości.

✽Praca i pieniądze: Poprawa sytuacji finansowej i zawodowej. Może nie wszystko cię zadowoli, ale sprawy wyraźnie zaczną iść w dobrym kierunku. Nie przywiązuj tylko wagi do plotek.

✽Rodzina i przyjaciele: Masz pomysły – realizuj je! Mars sprawi, że nie odpuścisz i wygrasz. Wielkanocne spotkanie z dalszą rodziną cię niepokoi, ale bliscy staną na wysokości zadania.

✽Twój facet: Przy tobie stanie się prawdziwym dyplomatą.

Skorpion

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Wspaniały czas dla miłości, czeka was drugi miodowy miesiąc! A jeśli wciąż szukasz, rozglądaj się uważnie: okazja już puka do twych drzwi.

✽Praca i pieniądze: Bądź kreatywna! Wykorzystaj dobrze czas do świąt, by uporać się z zaległościami, dopiąć ważne zadania i zabłysnąć w nowych sprawach. Wszystko się uda!

✽Rodzina i przyjaciele: Grunt to dobra organizacja i spokojne podejście do życia. Wróci do ciebie twój dawny, dobry uczynek.

✽Twój facet: Zaskoczy cię pomysłowością i otwartością na nowe plany i doznania. Zaplanuje już majówkę. Nie dyskutuj, zgódź się!

Strzelec

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Świetny okres! Czułość na co dzień, nowinki w grze miłosnej. Czasem mogą się pojawiać różnice zdań, ale szybko się z nimi uporacie.

✽Praca i pieniądze: Zaczniesz tworzyć coś nowego i niebanalnego. Słuchaj rad fachowców, a dobrze na tym wyjdziesz. Nie narzekaj na finanse, nie jest tak źle i jeszcze się poprawi!

✽Rodzina i przyjaciele: Będziesz się dwoić i troić, by nadążyć i pogodzić różne racje. Ale czeka cię radość, gdy wszystko się uda. Spędzicie spokojną Wielkanoc w kręgu najbliższych.

✽Twój facet: Jego nowy plan zaowocuje poprawą finansów.

Koziorożec

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Ukochany zapewni cię o swych uczuciach nie tylko słowem, ale czynem. W parach z dłuższym stażem wiosna na całego! Nowa znajomość nie nabrała rumieńców? Daruj ją sobie i otwórz się na nowe możliwości!

✽Praca i pieniądze: Zadowolone z sytuacji i zarobków będą odcinać kupony od sukcesów. Szukającym swojego miejsca los otworzy wiele nowych ścieżek do dobrej pracy i rozwoju.

✽Rodzina i przyjaciele: Pewne sprzeczne interesy są nie do pogodzenia. Licz się z innymi, ale nie rezygnuj z siebie.

✽Twój facet: Potrzebuje twojej obecności w domu.

Wodnik

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Niewykluczone, że twoje życie uczuciowe się zmieni, co jednak wcale nie oznacza zmiany partnera. Single postawią raczej na dobrą zabawę.

✽Praca i pieniądze: Nadal dobra passa dla mądrych, przemyślanych inwestycji. W pracy ktoś wpływowy otworzy ci oczy na zakulisowe gry – zrozumiesz wiele i nie dasz sobie w kaszę dmuchać.

✽Rodzina i przyjaciele: Warto się ruszyć, zadbać o szersze kontakty, a wtedy nadejdzie parę dobrych propozycji.

✽Twój facet: Zacieśni więzi ze swoimi przyjaciółmi. Z męskiego świata wróci do ciebie zrelaksowany i otwarty na propozycje.

Ryby

21 marca – 20 kwietnia

✽Miłość i seks: Wenus w twoim znaku to zapowiedź miłych wydarzeń. Mądrze zdecydujesz, co dalej z trudnym związkiem. Wiele relacji da się naprawić, a do drzwi wielu singli zapuka prawdziwa miłość.

✽Praca i pieniądze: Pracy sporo, pieniędzy trochę mniej. Ale twój nietuzinkowy pomysł na zarabianie przyniesie niedługo efekty.

✽Rodzina i przyjaciele: Sporo obowiązków, ale i radości. Chętnie wyjedziesz do krewnych czy zorganizujesz imprezę.

✽Twój facet: Pełen optymizmu dotrzyma ci kroku w wędrówce po jasnej stronie życia i zaangażuje się np. w działania społeczne.

Świat kobiety
Więcej na temat:horoskop | praca | rodzina | 2014 | pracy | rodziny | Nie

Zobacz również

  • Rak - 22.06-22.07 Zaplanuj na lipiec ważne zadania, do których potrzebny jest rozmach i mnóstwo energii – już od czerwca obdarza cię nią Słońce i Mars. Zacznij uprawiać nordic walking,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.