Reklama
  • Wtorek, 11 marca 2014 (11:00)

    Horoskop na kwiecień 2014

Tekst: Anna Podgórzak, astrolog

Baran - 21 marca – 20 kwietnia

Reklama

Jaka jest pani baran? Swoje cele realizujesz żywiołowo, a wszelkie przemyślenia, przygotowania i zabiegi dyplomatyczne uważasz za zbędne. W relacjach z innymi jesteś zaborcza i zazdrosna, zawsze starasz się postawić na swoim. W miłości jesteś namiętna – ale mało romantyczna. Przy wyborze partnera najczęściej kierujesz się względami praktycznymi.

Co cię czeka? Do problemów rodzinnych podchodź ze spokojem i dystansem. Choć nie przyjdzie ci to łatwo, pamiętaj, że dzięki temu sytuacja się nie pogorszy, a ty unikniesz niepotrzebnego stresu. W połowie miesiąca ktoś zaskoczy cię propozycją pomocy. Przyjęcie jej okaże się początkiem ważnej przyjaźni. W drugiej połowie miesiąca rodzinne spotkanie będzie okazją do ostatecznego wyjaśnienia nieporozumień.

Uczucia: Czeka cię miesiąc obfitujący w miłosne szaleństwa i burzliwe emocje. Będziesz zmysłowa i uwodzicielska. Poznasz ludzi, których oczarujesz swoim seksapilem. Uważaj tylko na sytuacje, które mogą zostać dwuznacznie zrozumiane. Nie potrzebujesz kłopotów!

Praca: W pracy staniesz się panią sytuacji. Otrzymasz ambitniejsze zadania do realizacji i wyraźne szanse na awans, więc będziesz mogła wybierać. Zrób precyzyjny grafik swoich zajęć, a uda ci się odnieść sukces na kilku polach. Jeśli dotychczas trudno ci było przekonać kogoś do swoich pomysłów, teraz okaże się to bardzo proste. Uda ci się przedstawić wiele celnych i ważnych argumentów.

GWIAZDY W KWIETNIU

Słońce w znaku Barana doda nam wiary w siebie, energii i optymizmu. Wzrosną nasze ambicje, zadbamy o swoją pozycję społeczną. Poszukamy korzystniejszej pracy, chętniej zajmiemy się swoim rozwojem, szczególnie nauką języków obcych. Zapragniemy też większej wolności i niezależności. Uwaga, będziemy też bardziej skłonne nawiązywać romanse pozamałżeńskie, które mogą przynieść rozczarowania i być przyczyną skandalu. Dlatego lepiej skierujmy naszą pewność siebie i ciekawość w inną stronę...

Byk - 21 kwietnia – 20 maja

21 kwietnia – 20 maja

ŻYCIE PRYWATNE To dobry czas na poprawienie relacji z otoczeniem. Miłe chwile w gronie rodziny, czułe gesty i komplementy nastroją cię optymistycznie i dodadzą sił. UCZUCIA Jeśli marzy ci się romans, twój urok osobisty podziała jak magnes. Pojawią się adoratorzy, a ty poczujesz się pewniejsza siebie i szczęśliwa. Niewykluczone, że zaczniesz poważnie myśleć o stałym związku. PRACA Planety sprzyjają udanym transakcjom. Możesz kupić coś jako lokatę kapitału, a potem niezwykle korzystnie sprzedać. A jeśli szukasz pracy, dostaniesz ją... przez przypadek!

Bliźnięta - 21 maja – 21 czerwca

ŻYCIE PRYWATNE Skoncentrujesz się na rodzinie. Zadbaj o taką formę rozrywki, w której będziecie mogli brać udział wszyscy. To przypomni wam, że mimo drobnych nieporozumień bardzo wam na sobie zależy.

UCZUCIA Szalony wyjazd we dwoje okaże się znakomitym pomysłem. Nadejdzie czas czułości i wielu namiętnych chwil. Dlatego przyjmij spontaniczną propozycję partnera i jedź!

PRACA Będziesz błyskotliwa i elokwentna. Bez trudu przekonasz współpracowników do wprowadzenia nowych zasad i procedur. Zyskasz też uznanie szefa.

Rak - 22 czerwca – 22 lipca

ŻYCIE PRYWATNE W twoim domu zapanuje harmonia. Znajdziesz więcej czasu dla bliskich, a obowiązki rodzicielskie dadzą ci dużo satysfakcji.

UCZUCIA Rakom spragnionym zmian serce zabije mocniej. A że gwiazdy będą mocno wspierać odważnych, postanowisz zrobić ten pierwszy krok, nawet kosztem spokoju i stabilizacji. Najważniejsze, żeby coś się działo!

PRACA Z sukcesem zakończysz długotrwałe zadania i ważne projekty. Możesz też spodziewać się większej gotówki. Niefortunna wypowiedź kogoś ze współpracowników skłoni cię do refleksji nad atmosferą w pracy.

Lew - 23 lipca – 23 sierpnia

ŻYCIE PRYWATNE Przygotuj się na to, że twoi bliscy zechcą spędzić święta u ciebie! Zrób więc wszystko, aby jak najlepiej ugościć nawet tych, za którymi nie przepadasz. Przywołaj na twarz uśmiech, a wszelkie uszczypliwości puszczaj mimo uszu.

UCZUCIA Znajomość, która na początku nie przypadnie ci do gustu, w przyszłości okaże się bardzo ważna. Choć teraz trudno ci uwierzyć, by ktoś tak irytujący mógł stać ci się bliski, nie usuwaj jego numeru telefonu...

PRACA Gwiazdy zachęcą cię do odważnych kroków. Podejmiesz trudną decyzję i postanowisz zmienić pracę. Potrzebujesz nowych wyzwań.

Panna - 24 sierpnia – 23 września

ŻYCIE PRYWATNE Wykorzystaj wolny czas na relaks, bo teraz go bardzo potrzebujesz. Zrób coś dla siebie, zasługujesz na to jak nikt! Odłożone pieniądze przeznacz np. na mały wypad do spa.

UCZUCIA Szykuje się wiele pozytywnych zmian. Będziesz czuła się spełniona i kobieca bez względu na to, czy masz partnera, czy cieszysz się wolnością. Będzie ci dobrze z samą sobą, a to najważniejsze!

PRACA Twoja intuicja zadziała jak sejsmograf, więc nic cię nie zaskoczy. Przewidzisz wszystko, co się wydarzy, i w odpowiednim czasie skierujesz sprawy na korzystne dla siebie tory. Wykażesz się refleksem.

Waga - 24 września – 23 października

ŻYCIE PRYWATNE Zadzwoń i zapytaj, co słychać u kuzynki, lub zaproś rodzinę do siebie. Wspólnie spędzone święta będą bardzo udane i dostarczą ci pozytywnej energii.

UCZUCIA Nowa znajomość zrobi na tobie ogromne wrażenie i bez reszty zajmie twoje myśli. Jeśli pójdziesz za głosem serca, musisz się liczyć z dużymi zmianami w życiu.

PRACA W pracy spokój i czas na nadrabianie zaległości. Jeśli pojawią się trudności finansowe, zastanów się, czy nie wynikają one z twoich ostatnich ekstrawagancji i umiłowania luksusu. Pohamuj nieco swoją rozrzutność, a wszystko szybko wróci do normy.

Skorpion - 24 października – 22 listopada

ŻYCIE PRYWATNE Bądź wyrozumiała dla swoich bliskich. Przestań krytykować bałagan, zacznij chwalić choćby to, że brudne rzeczy są w łazience. Co z tego, że obok kosza...? Zobaczysz, przyniesie to znakomite efekty.

UCZUCIA Jeśli od jakiegoś czasu żyjesz głównie pracą, nie dziw się, że twój związek zaczyna przeżywać kryzys. Pamiętaj, że w miłości liczy się wierność, lojalność, ale także czas, jaki poświęca się drugiej osobie.

PRACA Jeśli będziesz przebojowa i konkretna, zwrócisz na siebie uwagę zwierzchników. Nowe projekty przeanalizuj i pamiętaj o przysłowiu „nie wszystko złoto, co się świeci”.

Strzelec - 23 listopada – 21 grudnia

ŻYCIE PRYWATNE Jeśli kuszą cię przeróbki w domu, teraz będziesz mieć dobre pomysły. Niewielkim kosztem uda ci się sprawić, że twoje mieszkanie stanie się bardziej przestronne i nowoczesne.

UCZUCIA Nawet jeśli miodowy miesiąc masz już dawno za sobą, szykują się przyjemności, które przypomną dawną, romantyczną atmosferę. Wspólne przygotowanie piątkowej kolacji to dobry początek miłego weekendu. Reszta należy do was!

PRACA Wzmocnisz swoją pozycję w firmie. Pojawią się też okazje podreperowania budżetu. Pieniądze przyjdą w samą porę, bo czeka cię więcej wydatków. Bądź więc rozsądna.

Koziorożec - 22 grudnia – 20 stycznia

ŻYCIE PRYWATNE Jeśli planowałaś spędzać wieczory z książką lub przed telewizorem, musisz liczyć się ze zmianą planów. Twoje dzieci będą potrzebowały pomocy i troski.

UCZUCIA W sprawach miłosnych prawdziwa wiosna. Koziorożce poczują się bardzo kochane i same też będą gorąco kochać. Te, które dotychczas były samotne, swoją wielką miłość odnajdą w kręgach zawodowych.

PRACA Czeka cię więcej pracy i dodatkowe obowiązki. Nie rób niczego pod presją. Naucz się asertywności. Lepiej zrobić mniej, ale solidnie, niż podjąć się wielu zadań i żadnego nie doprowadzić do końca.

Wodnik - 21 stycznia - 19 lutego

ŻYCIE PRYWATNE Podczas świątecznego spotkania z rodziną czeka cię niespodzianka... Bez względu na to, jakie zrobi na tobie wrażenie, pamiętaj, by nikogo nie urazić.

UCZUCIA Miłość, przyjaźń, powodzenie – wszystko to masz w zasięgu ręki. Nawet jeśli jesteś ze swoim partnerem od lat, teraz oboje poczujecie przypływ świeżych uczuć. Będzie wiele romantycznych i namiętnych chwil.

PRACA Otrzymasz w pracy ciekawą propozycję. Warto ją rozważyć, ale nie spiesz się z podejmowaniem decyzji. Jeśli oferta jest poważna, może chwilę zaczekać. Wiadomość dotycząca finansów nadejdzie z opóźnieniem.

Ryby - 20 lutego - 20 marca

ŻYCIE PRYWATNE Poświęć więcej czasu dzieciom, aby nie przeoczyć czegoś ważnego. Dorastają, potrzebują twojej uwagi i mądrych podpowiedzi.

UCZUCIA Wenus w znaku Ryb rozbudzi twoje serce z drzemki. Przed tobą podniecający romans lub przypływ namiętności w stałym związku. Będziesz emanować niezwykłym ciepłem, a to bardzo pociąga mężczyzn. Staniesz się wytrawną uwodzicielką...!

PRACA W połowie kwietnia pojawią się szanse na większe pieniądze, a to dodatkowo zachęci cię do działania. Poczujesz się pewniejsza. Może więc warto odkurzyć pomysł sprzed lat, na który wtedy się nie odważyłaś?

Olivia
Więcej na temat:praca | horoskop | prywatne | 2014 | pracy

Zobacz również

  • Anna Frankowska astrolog numerolog dziennikarka Panna 23.08–22.09 Dysponujesz teraz wielką siłą woli oraz energią. W każdej sytuacji możesz przeforsować swoje pomysły. Wykorzystaj to, gdy w... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.