Reklama
  • Środa, 20 lipca 2016 (13:05)

    Horoskop kwiatowy

Symbolika kwiatów i ich przypisanie do dnia naszych narodzin to wiedza znana już starożytnym. Dodaliśmy do niej przepowiednię na wakacje. Sprawdź zatem, jakim kwiatem jesteś i... co dobrego przyniesie ci los!

Reklama

Groszek pachnący. 22 marca – 21 kwietnia

Elastyczna jak to pnącze, podobnie jak ono zawsze pniesz się w górę.

TWOJE ZALETY: jesteś urodzoną optymistką. Zawsze myślisz o rozwiązaniu problemu, zamiast zamartwiać się nim samym. Buzujesz energią, którą łatwo zarażasz innych.

TWOJE WADY: szybka i spontaniczna, działasz pod wpływem impulsu, co nie zawsze ma dobre skutki. Niefrasobliwość może cię słono kosztować.

W TO LATO: w twoim związku nastąpi przypływ gorących uczuć. Partner będzie dotrzymywał ci kroku, a w waszej sypialni nie będzie wiało nudą... Wolne Panie – Groszki będą miały zapełniony cały kalendarz. Rozglądaj się bacznie, bo przy grillu możesz kogoś spotkać....

Cierpliwość to cnota, a nie oznaka stagnacji.

Fiołek. 22 kwietnia – 21 maja

Skromna jak niepozorny fiołek, urzekasz wdziękiem, ale i pracowitością.

TWOJE ZALETY: lubisz, gdy otacza cię piękno. Dotyczy to nie tylko przedmiotów ale także towarzyszących ci ludzi. Doceniasz ich wewnętrzny blask i potrafisz go z nich wydobyć.

TWOJE WADY: kochasz luksus i czasem zbyt wiele potrafisz dla niego poświęcić. Rzeczy małe mogą także sprawiać ci radość, daj im tylko szansę.

W TO LATO: gwiazdy postawią przed tobą wiele ważnych, dotyczących rodziny, dylematów. Nie bierz wszystkiego na swoje barki, tylko podziel się odpowiedzialnością albo z mężem, albo z najbliższymi przyjaciółmi. Spójrz na problem ich oczami.

Zawierz swojej intuicji. Ona wybierze ci ścieżkę.

Lawenda. 22 maja – 21 czerwca

Jak twój wonny patron, tak i ty koisz zmysły. Choć potrafisz je także... rozpalać.

TWOJE ZALETY: opanowana i zawsze bardzo racjonalna, jesteś bezpieczną przystanią dla swoich bliskich. Twoje wyważone rady są busolą dla całej twojej rodziny.

TWOJE WADY:czy nie brakuje ci w życiu odrobiny szaleństwa? Szczypta fantazji dodałaby twoim dniom nieznanego ci dotąd smaku.

W TO LATO: oj, będzie się działo! Gwiazdy szykują dla ciebie wiele atrakcji – będą zarówno niewinne flirty, jak i odnowienie przykurzonych nieco relacji. Cierpliwość będzie ci potrzebna w domu, bo twoje latorośle niejeden raz w te wakacje cię zaskoczą.

Poznaj wszystkie smaki życia: i słodkie, i kwaśne.

Lilia wodna. 22 czerwca – 21 lipca

Kobieca i subtelna lilio, uwodzisz swoim wdziękiem i niedostępnością.

TWOJE ZALETY: empatia to twoje drugie imię. Jesteś niesamowitym odbiornikiem ludzkich emocji i dzięki temu sprawdzasz się jako np. rodzinny mediator.

TWOJE WADY: dla ciebie szklanka jest zawsze do połowy pusta. Zamartwiasz się na zapas, tak jakby mogło to cokolwiek zmienić. W

TO LATO: nie grożą ci żadne emocjonalne burze. Ponownie odkryjesz, jakim wsparciem są dla ciebie bliscy i napawać się będziesz sielską, rodzinną atmosferą podczas weekendów na działce. Wolne Lilie mogą być zaskoczone telefonem od dawnego kolegi.

Bicie serca niech wyznacza rytm twoich kroków.

Nagietek. 22 lipca – 21 sierpnia

Jak i nagietek, tak i ty jesteś jak rozpromienione słońce. Ogrzewasz serca!

TWOJE ZALETY: jesteś duszą towarzystwa. Sypiesz żartami jak z rękawa, na każdy temat masz anegdotkę. Żywiołowa i komunikatywna, szybko zyskujesz sobie przyjaciół.

TWOJE WADY:zachwyt otoczenia sprawia, że czasem przestajesz zauważać innych. Stąd tylko krótka droga do bycia egocentryczką, z którą mało kto umie wytrzymać...

W TO LATO: niejednemu wpadniesz w oko. Wśród licznej grupy adoratorów może jednak znaleźć się ktoś, kto ma nie do końca uczciwe wobec ciebie zamiary. Nie daj się zwieść słodyczy lanej do ucha podczas wieczornych spacerów i nie wierz we wszystko, co słyszysz. Zwłaszcza, gdy wywód kończy się prośbą o pożyczkę! W związkach namiętnie – zarówno w sypialni, jak i podczas kłótni.

Rowój. 22 sierpnia – 21 września

Oplatasz swoich bliskich gałązkami miłości i troski, karmiąc się ich oddaniem.

TWOJE ZALETY: twój dom jest twoją twierdzą, której bronisz i o którą dbasz. Po przekroczeniu twoich gościnnych progów każdy czuje się utulony i zaopiekowany jak u... mamy.

TWOJE WADY: odpoczynek to dla ciebie strata czasu. Zawsze jest coś do zrobienia. Ten perfekcjonizm prowadzi do zmęczenia, które z czasem przeradza się w rozgoryczenie.

W TO LATO: zapraszaj i daj się zapraszać! Samotne panie spod Powoju w te wakacje mogą zostać bowiem wyswatane przez przyjaciół. Będziesz zadziwiona siłą, z jaką trafi cię strzała Amora. Możliwe nawet, że tuż po wakacjach zdecydujecie się stanąć na ślubnym kobiercu. Oddałaś już komuś serce? Postaraj się więc zapanować nad swoją drażliwością. Spokój ducha wróci już w pierwszej połowie sierpnia.

Róża. 22 września – 21 października

Królowa jest tylko jedna. Niepodzielnie panujesz nie tylko nad kwiatami, Różo!

TWOJE ZALETY: doskonale znasz tajniki ludzkiej psychiki i wiesz, jak je spożytkować. Dzięki temu skutecznie motywujesz innych, wskazując im jednocześnie drogę do celu.

TWOJE WADY: nadmierna pobłażliwość wobec samej siebie. Choć dopingujesz innym, dla siebie nie jesteś dobrym trenerem. Może warto wziąć się w garść i ruszyć do przodu?

W TO LATO: czekają cię liczne wyprawy do dalszej i licznej rodziny. Może chrzest, a może ślub z hucznym weseliskiem? Wszystko jedno – panie spod Róży będą wszędzie emanować seksapilem i niewymuszonym dostojeństwem. W drugiej połowie wakacji skup się na swoich domownikach. Czy wszyscy zrobili badania zalecone przez lekarzy? Nie lekceważcie drobnych dolegliwości, by nie zasypiać gruszek w popiele.

Wrzos. 22 października – 21 listopada

Subtelna, ale wytrwała. Panie, którym patronuje Wrzos, potrafią zaskakiwać.

TWOJE ZALETY: byłabyś doskonałym... dyplomatą. Zawsze dyskretna i lojalna, jesteś wzorem przyjaciela. Bliscy zawsze mogą na ciebie liczyć i często to wykorzystują.

TWOJE WADY: czasem – dla psikusa lub żartu – pozwalasz sobie na zbyt ostre i ironiczne uwagi. Nie zdajesz sobie sprawy, że obiekt twoich słów może poczuć się urażony?

W TO LATO: zakończą się twoje sercowe dylematy. Gwiazdy wskażą ci odpowiedź na męczące cię od dawna pytanie: czy to jeszcze przyjaźń, czy to już kochanie? W stałych związkach warto popracować nad zmianą przyzwyczajeń. Czy nie spędzacie zbyt wiele czasu oddzielnie? Samorealizacja i dawanie wolności ukochanej osobie to jedno, ale oddalanie się od siebie jest drugą stroną tego medalu.

Mniszek. 22 listopada -21 grudnia

Mniszki kryją w sobie wielką siłę i potencjał. Czas je ujawnić!

TWOJE ZALETY: konformizm jest dla ciebie obcym, niepojętym słowem. Odważna i prostolinijna, jesteś wzorem dla wielu otaczających cię osób. To twoja siła!

TWOJE WADY: nie umiesz skupić się na prozie życia, chętnie zostawiając ją innym. Może czasami warto się zatrzymać i docenić tych, którzy pomagają nam codziennym wysiłkiem?

W TO LATO: zadbaj, by twoi bliscy nie czuli się przez ciebie zaniedbywani. Dom wydaje ci się czasami klatką? Weekendowe wspólne wyjazdy otworzą ją i pogłębią łączącą was więź. Pamiętaj, że najcenniejsze, co możesz podarować domownikom, to właśnie twój czas. Dobrze byłoby także, byś w to lato więcej uwagi poświęciła swoim starszym krewnym. Wystarczy telefon, by wlać w ich serca poczucie bycia kochanym.

Goździk. 22 grudnia – 21 stycznia

Nic nie jest w stanie odwieść cię od realizacji wytyczonego celu, prawda?

TWOJE ZALETY: konsekwencja granicząca z uporem sprawia, że Goździki zawsze realizują swoje plany. Doskonale zarządzasz finansami i... samą sobą, ciągle się doszkalając.

TWOJE WADY: skoncentrowana na samorealizacji, zaniedbujesz swoje emocje. Spychanie i ich wypieranie może z czasem źle odbić się na twoim zdrowiu, drogi Goździku.

W TO LATO: możesz być nieco rozdrażniona oczekiwaniami bliskich. To, co ty uważasz za stratę czasu, dla nich jest wspaniałym bonusem. Postaraj się nieco odpuścić sobie z pracą (wiemy, jakie to dla ciebie trudne!) i zorganizować wspólny wyjazd. Najlepiej, by było to coś wymagającego logistyki i organizacji. Może pole namiotowe albo żaglówki? Na jednej z takich eskapad twoja latorośl może stracić głowę...

Piwonia. 22 stycznia – 21 lutego

Twoim atutem jest nie tylko uroda, ale i dobroć, jaką otulasz wszystkich dookoła.

TWOJE ZALETY: cierpliwość i życzliwość wobec innych sprawiają, że nie sposób cię nie kochać. Wiesz, jak okazywać innym sympatię, błyskawicznie ją przy tym zyskując.

TWOJE WADY: ponieważ wciąż zdobywasz nowych przyjaciół, możesz czasem zapominać o tych najstarszych, wielokrotnie sprawdzonych. Nie pozwól, by to odczuli.

W TO LATO: wolne panie, którym patronuje piwonia, mogą poznać obcokrajowca lub mężczyznę z innego miasta, dla którego ich serce zabije znacznie szybciej. Te z nas, które są już w związkach, powinny wzmóc czujność i częściej przebywać z partnerem. Zdrada to słowo, którego lepiej używać jak najrzadziej. Niewinny flirt z kolegą z pracy tylko niewielki krok dzieli do chwili całkowitego zapomnienia.

Mak. 22 lutego – 21 marca

Energiczna i energetyzująca – podobnie jak czerwień płatków. Oto ty, Maku!

TWOJE ZALETY: jesteś mistrzynią dobrego smaku, zwłaszcza gdy chodzi o ubiór (choć wykazujesz się gustem także w kuchni). Cenisz sobie harmonię i spokój.

TWOJE WADY: choć sprawiasz wrażenie stonowanej, w środku aż huczy od emocji. Gdy dajesz im upust, to z nadmierną, często negatywną i niszczącą siłą.

W TO LATO: czeka cię wiele niespodzianek. Okazać się choćby może, że jeden z twoich kolegów już od dawna pała do ciebie uczuciem, które trudno jest nazwać przyjaźnią. Rozważ, czy ten huragan namiętności ma szansę zmienić się w trwalszą relację. W stałych związkach w wakacje mogą nastąpić chwile ochłodzenia. Nie martw się, bo takie jednostkowe kryzysy szybko mijają. Po każdej burzy przychodzi słońce!

Naj

Zobacz również

  • Waga ✽Miłość i seks: Zaufasz partnerowi i wasze relacje wyjdą na prostą. Czekają was dobre dni i noce! Rozkwitniesz, będziesz adorowana. Flirt? Czemu nie, dobrze wiesz, gdzie postawić granicę.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.